Не тільки навчальні, а й виховні!

Швидко проминули ще два начальні тижні. У 4-му класі вони носили назву “Воєнно патріотичного виховання” та “Тиждень правового виховання”.

Протягом 12 тижня четверокласники слухали та обговорювали легенди та цікаві факти про українських козаків, навіть розучили запальну козацьку руханку. 5 грудня діти дізналися про важку але благородну працю волонтерів, послухали розповідь Полупан Софії, як її сім’я відправляє гуманітарну допомогу воїнам-захисникам, жителям нашого рідного Лиману, доглядають безпритульних тварин. 6 грудня з усією країною вітали захисників України. Хвилиною мовчання у цей день, як і кожного дня, пом’янули загиблих. Ділилися фото с воїнами, яким дарували сувеніри.

Пригадуючи права дітей, учні добирали до них обов’язки, яких необхідно дотримуватись. Пригадували відомі казки та розбирали, які права в них порушені. Також подивились соціальний ролик про відповідальність дітей за правопорушення. На каналі “Виховні заходи” в Тімс учні мають змогу переглянути цікаві відео з цих тем.

Подібні заходи надихають молодь зростати не тільки законослухняними громадянами, а справжніми патріотами своєї країни.

Скріни заходів:

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by