Загальногімназійна акція “Вітальна листівка Захисникам”

ЗСУ в наших сердцях!

Збройні Сили України, наші захисники та захисниці – незламні воїни, кіборги, супергерої! Від цих слів серця всіх українців наповнюються теплом, радістю, гордістю і починають битися в тисячі разів сильніше! Ми пишаємось вами, наші сильні та мужні військові! Ви стійко та професійно захищаєте нашу державу від ворогів, захищаєте нашу свободу та наше життя!

Не тільки ми, а й увесь світ захоплюється вами!

І от, напередодні святкової дати в учнів нашого закладу освіти виникло непереборне бажання передати тепло та любов своїх сердець вам – нашим захисникам!

І потягнувся промінчик тепла від серця до серця, від вчителя до учня, від дітей до батьків та втілився у власноруч зроблених вітальних листівках в образі ЗАХИСНИКІВ.

Онлайн майстерня об’єднала найактивніших!  Робота закипіла!

А потім, з усіх куточків злетілися наші листівочки в центральну майстерню, де остаточно віра, надія, любов та тепло сердець кожного акумулювалися та  перетворилися на справжні енерджайзери.

А от деяких воїнів нам вдалося привітати і на вулицях міст, де ми наразі проживаємо. Це було несповдівано для них, але дуже втішно для нас!

Учні 2 класу теж приєдналися до створення вітальних листівок воїнам-захисникам. Та перед цим вони переглянули тематичні відео про свято, пройшли майстер-класи і вже потім виготовили листівки. Ось що у них вийшло:

Наші подарунки отримано!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by