Вітаємо!!!

Зараз, як ніколи, всім украінцям стало зрозуміло, у які важливі історичні часи ми живемо, якою ціною украінський народ виборює свою свободу, бажання жити у вільній демократичній країні.

Надважливо саме зараз розуміти  хронологію і зв’язок історичних подій, які призвели до сьогоденної жорстокої неспровокованоі віни росії проти України.

Події Євромайдану 2013 року, попередньої помаранчової революції 2004 року, революція на граниті у 1990 році свідчать про бажання українців жити вільно, незалежно і демократично.

Це прагнення волелюбного українського народу уходить корінням глибоко у давні часи , коли в Україні боролися за свободу і гідне життя наші пращури – козаки, нащадки яких зараз гідно і потужно захищають нашу державу від російського ворога. Багато історичніх подій , таких ,як бій студентів під Крутами , повстання УПА та інші тільки підсилюють прагнення українців до свободи , справедливості, демократіі.

Заходи які ми провели:

В 10 класі проведено годину спілкування “Україна – це територія Гідності і Свободи”. Переглянуто відео про цю визначну дату, обговорено наслідки історичних подій та їх вплив на сучасність.

Учні другого класу також приєдналися до цієї події. Діти прослухали казку “Революція гідності”, подивились відео “День Гідності та Свободи”. Також було запропоновано пройти квест “Вільні творити майбутнє”, взяти участь у грі “Гідні вчинки”, намалювати малюнки, розфарбувати розмальовки та виготовити поробки за зразками.

В 9 класі до Дня Гідності і Свободи діти подивились і обговорили історичні хроніки Євромайдану, послухали пояснення відомих істориків щодо взаємозв’язку між історичними подіями, де українцями виборювалися демократичні цінності.

Діти ,підлітки , молодь – це майбутнє України. Їм передбачено розбудовувати нашу батьківщину після запеклої війни проти рашистів. Знання історичних подій, розуміння їх наслідків і взаємозв’язку між собою та небайдужість до долі власної держави – ось ключ до процвітання Украни, перемоги демократії над авторитаризмом, правди над злом, світу над темрявою.

До “Дня гідності і свободи “ у 2 і 5 класі вчитель музичного мистецтва провів ігровий квест “Вгадай мелодію”. Дітям пропонувалося відгадати відомі українські народні пісні по перших нотах, де вони себе проявили дуже активно і навіть підспівували знайомі їм пісні.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by