“Якби я прожила 120 років, то все одно відчувала б себе дитиною”

Якщо подивитись на карту Европи, то можна побачити схожий на гігантського тигра полуострів і багато різних островків. Полуострів цей – найбільший в Европі. Називається він Скандинавським. Там знаходиться чарівна і загадкова країна світу – Швеція. Хто хоч раз побував в цій країні, ніколи не забуде її незвичайної краси, дивовижної столиці Стокгольма і безліч маленьких містечок. В цій країни неможливо не народитися великим казкарем.

115 років потому і народилась така письменниця-чарівниця Астрід Ліндгрен. Саме вона є автором незабутніх казкових персонажів, серед яких Малюк і Карлсон, Міо, Пеппі, Еміль та інші. Письменниця вважала себе дуже щасливою людиною, тому що її твори були видані 70-ма мовами світу. Астрід Ліндгрен була нагороджена престижними преміями: отримала премію імені Льюіса Керролла, нагороди ЮНЕСКО і різних держав, «Срібного Ведмедя» за фільм «Ронні, дочка розбійника», двічі була удостоєна Міжнародної премії імені Г. К. Андерсена, яку називають «малою нобелівською».

Познайомимося ближче!

Колись Астрід Ліндгрен сказала: «Я не хочу писати для дорослих. Я хочу писати для таких читачів, які спроможні творити чудеса. А чудеса творять тільки діти, та ще й ті, хто до кінця життя залишається в душі дитиною».

Повні тексти творів письменниці ви знайдете на цьому сайті:

Даємо вам можливість переглянути цікаві відеофільми за творами письменниці.

Мультсеріал ПЕППІ

Повнометражний фільм

Буктрейлер

І на останок, пропонуємо пройти тест за посиланням: https://vseosvita.ua/test/astrid-lindhrenbiohrafiiatesty-250948.html

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by