Конкурсні здобутки

За даними сайту “Освітній портал Алаба”, нещодавно завершився  Всеукраїнський дистанційний конкурс дитячої творчості до Дня захисників та захисниць України «Перемога». Команда «Алаба» запросила юних митців з усієї України поділитись з нами своїми роботами, присвяченими Україні та її захисникам. Ми отримали більше 600 робіт з усіх куточків нашої Неньки.

І серед всіх учасників в категорії “Малюнок” учень 5 класу Марк Фоменко став переможцем (І місце) з роботою “В серцях українців б’ється перемога”

Щиро вітаємо Марка з перемогою та бажаємо наступних успіхів!

І хочемо сказати, що на сайті освітнього порталу «Алаба» оголошено ще багато Всеукраїнських конкурсів різної тематики. Тож, закликаємо всіх учнів нашої гімназії до участі в них, щоб розкрити свій талант та продемонструвати його всьому світу. ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!

Марк взяв участь і ще в одному конкурсі від порталу “Алаба” і представлене ним фото “Останній подих літа” одержало ІІ місце у номінації Авторське фото. Вітаємо!!! 

Ще одна гарна новина!

Згідно попереднього протоколу обласного етапу Всеукраїнського природоохоронного конкурсу “Птах року-2022” у нас теж є  переможниця!

Ніка Бурикіна, учениця 3-б класу має І місце у номінації  “Кращий малюнок і креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни”

та ІІ місце в номінації “Кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни”

Вітаємо та бажаємо нових перемог!

І ще одна приємна новина! Вітаємо наших дівчаток-переможниць  міського етапу конкурсу ім Т. Шевченка Мозгову Орину і Шепотько Ілону !

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by