Економія електроенергії – тема на часі

У нашому навчальному закладі з 31.11.22 по 04.11.22 проводиться тиждень енергозбереження  «Економія електроенергії – тема на часі».

За останні тижні українська енергосистема піддалася масштабним ракетним обстрілам з боку росіян. У багатьох регіонах  країни виникли проблеми з безперебійним забезпеченням, через що наразі необхідно економити електроенергію. Тому ми вирішили звернути увагу учнів, батьків, вчителів на проблему енергозбереження та прості шляхи економії енергії.

Чи погоджуєтеся ви з таким твердженням: «Споживачі повинні допомагати енергетикам: раціонально використовувати електроенергію і зберігати тепло, аби полегшити балансування енергосистеми»?  

Звичайно «ТАК»! 

Ось і учні 5-го, 6-го, 7-го класів на уроках образотворчого мистецтва говорили про цю проблему та як ми  можемо допомогти нашій країні.

А потім перетворили свої знання у малюнки.

Виставка малюнків  «Ось так я бережу  тепло»:

Домашнім завданням було – нагадати батькам, друзям, всім своїм знайомим:  навіщо і як треба економити тепло та електроенергію.

В 9 класі теж було проведено урок з енергозбереження «Економія електроенергії – тема на часі».

Діти переглянули і обговорили відео з Волині «Економія електроенергії – що радять експерти та які способи використовують волиняни».

Розуміючі актуальність проблеми та надихнувшись прикладом педагогів з м. Ківерці Волинської області та почувши поради від завідувача кафедри електричної інженерії Луцького університету, дев’ятикласники зібрали низку порад для енергозбереження, які зібрали у окрему презентацію.

Радимо переглянути! До речі, там є докладний опис, як зробити окопні свічки, це і для цивільних людей стане у нагоді і дуже гарна ідея для допомоги нашим воїнам-захисникам!

А ви вже впровадили всі енергозбережувальні заходи?

Пам’ятайте – підтримати енергетичний фронт може кожен!!!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by