18 жовтня – Європейський день протидії торгівлі людьми

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – ЦЕ ЗЛОЧИН,  ЯКИЙ МОЖЕ ВЧИНЯТИСЯ ЩОДО ВАС  ЯК В УКРАЇНІ, ТАК І ПОЗА ЇЇ МЕЖАМИ.

18 жовтня відзначається європейський день протидії торгівлі людьми.

    Психологом Мозговою О.О. були проведені тематичні бесіди з учнями  6, 8, 9 класів . Більшість дітей розуміє проблему  і  небезпеку та наслідки  необачної поведінки, коли людина з того чи іншого приводу стає вразливою, потрапляє у такі життєві обставини, коли потрібні гроші для забезпечення сім’ї чи на здійснення власної мрії. Для цього людина ладна часто хапатись за першу ліпшу пропозицію, довіряти мало знайомим людям, або, навіть, можуть зрадити і ті,  кому ти довіряв або добре знав. Коріння такої злочинної поведінки людей, які пропонують нібито гарну роботу,  діти вбачають у низьких моральних  принципах, у можливих стосунках з криміналом, наприклад, коли людині потрібно розрахуватися з боргами або задля власного збагачення.  

    Також тема наразі дуже актуальна і у зв’язку з війною в Україні. Багато людей перетинають кордон і стають біженцями. Неперевірені люди можуть запропонувати тобі житло або пообіцяти допомогу, але, нажаль, інколи це може виявитися обманом і перетворитися на рабство.

На додаток з учнями були переглянуті і обговорені тематичні мультфільми від ГО Ла-Страда «Дві маленькі дівчинки» і «Broken Dreamers».

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by