Мультфільми про захисників та захисниць

Наші воїни — герої. Вони сильні, мужні, сміливі. Вони професійні люди, знають, як боронити Україну і нас із тобою. Вони захищають нас від окупантів. Окупанти — ті, хто прийшли на нашу землю, щоб зруйнувати наше життя. Наші воїни не дадуть їм цього зробити. Наші воїни дружні, вони стоять пліч-о-пліч і один за одного, як брати. Ми дбаємо про них: збираємо їм теплі речі, щоб не змерзли, готуємо їжу, робимо маскувальні сітки. Усі допомагають воїнам. Вони мають потужну зброю, щоб захистити нас. А разом ми ще сильніші.

З прадавніх часів багато хоробрих воїнів захищало нашу Україну і у вдячність за це народ складав про їх подвиги міфи, легенди, думи та казки. Я впевнена, що ви вже неодноразово читали ці твори. Та все ж, ми вирішили нагадати вам про деякі з них і не тільки запропонувати прочитати їх онлай, а й переглянути найкращі українські мультиплікаційні фільми створені на їх основі.

Читайте та дивіться — все буде Україна!

“Пригоди Котигорошка та його друзів”

Серіал режисерки Ярослави Руденко-Шведової, створений на основі українських народних казок та міфів. У чотирисерійному анімаційному фільмі йдеться про богатиря, який разом зі своїми вірними товаришами подорожує світом. На браву компанію чекає безліч авантюр і зустрічей із колоритними персонажами: лісовиком, велетнем, чортами та іншими героями казок. Чи зможуть друзі впоратися з хитрими і, найчастіше, дуже могутніми пройдисвітами? За словами режисера та співценариста серіалу Ярослави Руденко-Шведової, «Пригоди Котигорошка» – це, передусім, веселі історії, в основі яких лежить український фольклор, народні казки, міфи: «Ми зняли їх так, щоб діти сміялися, а дорослі всміхалися».

Якщо вам сподобалося, то гадаю, ви самостійно зможете віднайти інші серії мультфільму про пригоди Котигорошка.

Читати з малюнками

“Як козаки Хаджибей здобували”

Що відомо про історію Чорноморського козацтва? Як відбувався штурм Хаджибея військами Хосе Де Рібаса? Які землі Григорій Потьомкін передав у володіння Чорноморського козацького війська? Саме на плечі українських козаків ліг основний тягар війни за північне Причорномор’я, бо землі сучасної Одещини і Миколаївщини вони вважали своїми, українськими.

Маленький Микита, син відомого богатиря Кожум’яки, вирішив, що теж може здолати дракона, як це колись зробив його тато. Не зважаючи на заборони батька, Микита знаходить спосіб вплутатися в пригоду, і тепер тільки від його хоробрості залежить, чи подужає він ожилого дракона і чи повернеться з чарівного світу назад додому…

Читати з малюнками

“Воїни Лісу”

Унікальний мультик про Українську повстанську армію – героїв, котрі бороли більшовизм та нацизм, відстоювали єдину соборну Україну.

 Воїни Лісу 2: https://youtu.be/6pcKPMcCnT8

За мотивами української народної думи. Маруся Богуславка легендарна українська героїня XVI-го століття, яка потрапивши до турецької неволі, опиняється у гаремі султана, який настільки захоплюється нею, що увійшовши в довіру до нього, Марусі вдається викрасти ключі від в’язниці де перебувають українські козаки, яких вона звільняє з полону.

Читати

11-річний талановитий київлянин Тимофій Ландрєв створив короткий анімаційний фільм, щолетний талантливый киевлянин Тимофей Ландрев создал короткий анимационный фильм, який зміцнює віру в перемогу України, її вільне та мирне майбутнє. У такий спосіб хлопчик вирішив підтримати наших воїнів, які перебувають на передовій. Автором ідеї та сценарію, а також особисто сам був оператором та реалізатором ідеї.


Якщо ви є уважними читачами нашого сайту то мабуть вже знаєте, що в нашій гімназії теж є діти які вміють створювати анімаційні фільми.  Так, це дві сестрички Аня та Орина Мозгові, учениці 6 класу. Їх відеоробота “Чарівна країна”  отримала І місце в обласному фестивалі медіа мистецтв “Україна в об’єктиві”

Які ще українські народні казки читати?

Щоб показати, що добро завжди перемагає зло:

  1. «Котигорошко»
  2. «Кирило Кожум’яка»
  3. «Бух Копитович»
  4. «Іван-Побиван»

Щоб показати, що звичайні люди можуть усе:

  1. «Мудра дівчина»
  2. «Срібні воли»
  3. «Як маленька бджола врятувала гуску»

Мультики для уроків історії: 12 анімацій про непереможних козаків

ПРИЄМНИХ ПЕРЕГЛЯДІВ!

Скріншоти  заходу проведеного з 2 по 4 класи

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by