Шануймо патріотів України

14 жовтня – визначна дата для нашої країни. І тому учні 4 класу віднеслися до святкування Дня захисників та захисниць Вітчизни з усією відповідальністю.

Напередодні визначної дати, а саме 13 жовтня було проведено виховну годину “Шануймо патріотів України”. Захід був проведений у вигляді подорожі з минулого в майбутнє. Всі разом згадували козаків, їх життя і побут, потім була проведена вікторина для дівчаток “Чи знаєш ти про козаків?”, а також згадали важке сьогодення і пригадали наших патріотів і для хлопчиків теж була підготовлена цікава гра. А потім ми вшанували наших героїв, яким присвятили вірші та пісню.

А от 14 жовтня четвертокласники запросили до себе на Ранкове коло воїна-прикордонника, випускника нашого навчального закладу Бербегу Івана. Шановний захисник поділився деякими подробицями своєї відповідальної служби, відповідав на численні питання учнів. А діти з подякою читали для гостя вірші. На каналі Виховні заходи учні мають змогу ознайомитися з історією свята, пройти цікаву вікторину, виставити свої колажі до цієї видатної дати. А на каналі Фізкультури розучити Козацьку руханку. Усі четверокласники впевнені у наших славних захисниках і хочуть зрости їм достойною зміною. Але, звичайно, краще було б, щоб нашим дітям вже ніколи не довелося воювати!

У другому класі сьогодні була проведена виховна година, присвячена потрійному святу: Покрови Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва та Дню захисників і захисниць України. Діти подивились цікаве відео, взяли участь у вікторині “Козацькі символи”. Також учні зробили та надіслали вітальні листівки і малюнки.

У 3-б класі проведено тематичну ранкову зустріч, присвячену  Дню захисників і захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва.

Розпочали зустріч з перегляду відеопрезентації, під час якої учні  познайомилися  з історією свята Дня захисників і захисниць України та пригадали традиції славного українського козацтва. Давали відповіді на запитання вікторини «Козацькі символи».

Діти виконували тематичні малюнки. Які розмістили на класній віртуальній дощці

«14 жовтня: Покрова, День козацтва і захисника та захисниць України».

Семикласники, під час години спілкування за допомогою презентації “Козацька слава” дослідили історію створення козаччини, визначні дати та битви за незалажність України. Переглянули короткометражні фільми “Козацькі байки” та “Стати джурою”, що демонструють які випробування мали пройти молоді хлопці щоби стати справжніми КОЗАКАМИ. На завершення учні отримали завдання написати листи або малюнки захисникам щоб привітати зі святами та висловити свої почуття і вдячність.

В День захисників і захисниць України була проведена онлайн зустріч з учнями 10 і 11 класів, під час якої ми обговорювали питання війни на Донбасі. Діти перед зустріччю передивилися фільм «Добровольці Божої чоти» тому активно висловлювали свою думку щодо ситуації в нашій країні.
Одинадцятикласники дуже свідомо ставляться до війни, висловлюють стійку патріотичну позицію, розуміють, що від самосвідомості та ідентифікацї себе як українця залежить майбутнє України. Елла Ковальова дала сильну патріотичну відповідь на поставлені запитання, чим вразила усіх присутніх.

А напередодні була проведена зустріч вчителів предмету «Захист України» Лиманської ОТГ, на якій був теж переглянутий документальний фільм «Добровольці Божої чоти». Після перегляду були обговорені актуальні питання сьогодення: повномасштабна війна росії проти України, бої на Донбасі, звільнення Лиману, позиційні та патріотичні проблеми.

Наводимо слова мера Краматорська, з якими повністю згодні:

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by