Матеріали щодо безпеки життедіяльності у разі надзвичайної ситуації або війни

З метою створення безпечних умов перебування у закладах освіти дітей, учнів, студентів і працівників з урахуванням збройної агресії російської федерації Головне управління підготувало матеріали для організації проведення з вихованцями та працівниками усіх закладів освіти Донецької області онлайн занять з питань пожежної безпеки, запобігання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами, правил поводження з такими предметами та діям під час сигналу “Повітряна тривога”.

Публікуємо матеріали щодо безпеки життедіяльності  у разі надзвичайної ситуації або війни для використання у роботі.

ІНСТРУКЦІЯ дій здобувачів освіти та працівників закладу під час артобстрілу

ОСВІТНІЙ КУРС З ОСНОВ ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ УЧНІВ 5-9 КЛАСІВ

Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Фондом «Східна Європа» в межах Програми «Онлайн-заняття з безпеки для дітей» розробила онлайн-курс «Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій»

  та відеоуроку з мінної безпеки “Обережно: міни”

на освітній онлайн-платформі за посиланням:для учнів 5–9 класів.

Він поєднує елементи комп’ютерної гри Minecraft із навчальним матеріалом. Такий формат цікавіший для слухачів і сприяє легшому засвоєнню інформації. Метою курсу є надання теоретичних знань з основ цивільного захисту та практичних навичок реагування на надзвичайні ситуації.

Слухачі, які успішно опанують курс, отримають сертифікат про його проходження. Для цього необхідно скласти проміжні тести до лекцій та фінальний тест.

БЕЗПЕЧНЕ НАВЧАННЯ:
ЯКЩО ДИТИНА ПІД ЧАС ЯДЕРНОГО ВИБУХУ – У ШКОЛІ АБО САДОЧКУ

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки підготував актуалізовані рекомендації, як діяти, якщо на момент ядерного вибуху діти будуть в закладі освіти. Хоча ймовірність ядерного вибуху вкрай мала, варто мати план на будь-який випадок.

Рекомендаці розраховані насамперед на батьків дітей, але будуть корисні й педагогам. Ознайомитись із ними можна за посиланням.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by