Український музичний фронт

Музика – це мистецтво, яке дає змогу висловити найсвітліші почуття, дарує дивовижні емоції та радість. Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини, адже мову музики розуміють всі незалежно від національності та віку. Споконвіку людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення. В чарівних мелодіях – радість буття, краса людської душі, велич людини!

Все минає, а музика – вічна. Війна стала поштовхом для багатьох українських артистів створювати нові пісні, присвячені російській агресії в Україні. “Музичним батальйоном” вже написано щонайменше з півдесятка треків, які мають підтримувати народ у важкі часи. 

Першою піснею, написаною в умовах війни, став трек українського співака Макса Барських «Буде весна».

Музикант, який безліч разів отримував в росії титул “Співак року”, одразу після вторгнення негайно скасував там усі концерти й відмовився повертати росіянам гроші за квитки. Крім того, заборонив використовувати в росії свою музику.

Олег Скрипка, лідер гурту “Воплі Відоплясова”, вже створив пісню-кричалку з добре знаними в усьому світі гаслами, і пообіцяв невдовзі презентувати кліп.

Гурти “Танок на майдані Конґо” та “KOZAK SYSTEM” презентували сингл “Мамо”. В ній йдеться про українського солдата, який повертається додому лише на один день й обіцяє мамі, що все буде добре.

Ну і вже своєрідним гімном захисту української землі стала народна пісня про калину у виконанні лідера гурту “Бумбокс” і нині бійця патрульної поліції Андрія Хливнюка.

Хливнюк від початку російської агресії став на захист території держави зі зброєю в руках. В росії він доволі популярний ще від часів початку музичної кар’єри, коли співав російською. Його пісня «Вахтерам» лунала там чи не із кожної колонки. Нині ж сподівається достукатись до росіян.

Чимало артистів почали переписувати власні старі хіти. Сергій Бабкін відродив пісню “Солдат”, яку співав ще в складі гурту “Пятница”. Цей хіт був мегапопулярним у росії. Співак нині повністю змінив текст і виконав композицію під гітару

Легенда української естради, Наталя Могилевська, змінила текст пісні “Місяць”. Нові рядки написав поет Юрій Рибчинський.

Від початку війни співачка лишається в Україні. Вона відвідує українські блокпости та бомбосховища і підіймає дух українців. Тепер у пісні йдеться про війну в Україні. У відеозаписі на композицію є жахливі кадри наслідків бомбардування українських міст російськими нападниками.

Загалом за місяці війни музичний український фронт неабияк згуртувався. Артисти намагаються підтримати воїнів. Співають для переселенців та поранених, організовують благодійні акції та концерти збираютчи кошти для ЗСУ.

Згадайте, як вся музична спільнота чекала на Євробачення. І як ми раділи перемозі нашого гурту “Калуш” з піснею “Стефанія”.

А зараз її співаємо всі ми та відчуваємо хвилюючі емоції переглядаючі кліп.

А які пісні вразили вас у саме серце які виконавці зуміли достукатися до вашого серця та зачепили вашу душу за живе?

У сьомому класі було проведено ігровий квест «Вгадай пісню» у якому діти дуже добре показали знання сучасних українських пісень.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by