21 вересня – Міжнародний день миру

Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.

На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на сході України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!

”Голубко біла, ти лети у світ, Хай буде мир у небі голубому.

Бо голуб миру, кажуть з давніх літ, Приносить радість родові людському.

Бо що ж дорожче в світі є за мир ? Та й за життя — ціннішого немає.

Коли піснями сповнений ефір, Сміються діти і душа співає.

Коли панує щастя і любов, Танцює понад квітами комашка,

У світі мир — основа із основ, І символ миру — білосніжна пташка”.   Н. Красоткіна

Ми віримо, що зроблені та намальовані дитячими руками пташки принесуть на своїх крилах мир та спокій нашій багатостраждальній Батьківщині!

Четвертокласники відзначили Міжнародний День Миру участю в онлайн заході, виготовляли голуба миру, малювали малюнки “Я хочу жити у мирній країні!”. Це – нехай маленька, але вагома часточка у наближенні Миру у нашій країні.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by