МОН і ЮНІСЕФ започатковують ініціативу

Спільна ініціатива Міністерства освіти і науки та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки першої леді Олени Зеленської була створена, щоб підтримати освіту дітей в умовах обмежень та викликів через війну.

Ініціатива «Спільно до навчання» спрямована на захист прав кожної дитини, створення можливостей для безперервного навчання навіть під час війни та налагодження освітнього процесу. У межах ініціативи буде підтримано освітній процес у школах, де це буде безпечно, а також у закладах, які працюватимуть онлайн, та на рівні громад, щоб надати додаткові можливості для взаємодії.

«Спільно до навчання» має три ключові напрями підтримки:

  • надання дітям і вчителям інструментів і матеріалів, що необхідні для доступу до якісної, безпечної та орієнтованої на дитину освіти;
  • створення безпечного освітнього середовища за допомогою відновлення приміщень і бомбосховищ у школах;
  • зміцнення емоційної стійкості дітей та їхніх сімей, що допомагає їм упоратися з труднощами та покращує їхній стан.

На сайті «Спільно до навчання» освітяни та батьки можуть завантажити інструкції з безпеки, уроки та робочі матеріали з мінної безпеки, психологічної підтримки, матеріали щодо харчування, гігієни, імунізації, призначені для дітей різного віку. Докладшіне про ініціативу – за посиланням.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by