Ми віримо в Ваше гарне майбутнє!

Не таким ми уявляли закінчення 2021-2022 навчального року.

Всі мріяли про урочисте свято вручення свідоцтв нашим випускникам, веселе, гамірне  прощання з рідною гімназією, гарні фото назгадку. Але сумні події не дали здійснитися нашим планам. І свято не відбулося.

Та все ж, майже всі випускники отримали свідоцтва про повну загальну середню освіти, що ластівками розлетілися по всіх куточках України та навіть закордон! До кожного з вас! Бажаємо, щоб вони принесли вам задоволення від ваших результатів навчання та стануть новою сходинкою до здобуття омріяної професії, надихнуть на гідні вчинки на благо нашої багатостраждальної держави. Віримо  в Вас і пишаємося Вами всіма. І особливо нашими меделістами, а їх у нас семеро!

Дуже приємною та зворушливою виявилася зустріч двох наших випускників Ярового Владислава та Овчаренка Олександра. На одній із центральних площ міста Лева, біля пам`ятника Тарасу Григоровичу Шевченко їм особисто вручив свідоцтва директор нашого закладу освіти Олександр Віталійович Ломако.

Весь колектив гімназії приєднується до привітань та побажань! Щасливої вам дороги! Успішного проходження національного мультипредметного тесту! Вступу та безпроблемного навчання в обраному ВНЗ!

МИ ОБОВ’ЯЗКОВО З ВАМИ ЗУСТРІНЕМОСЯ!

Перемоги і миру всім нам!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by