Щодня приєднуємося до хвилини мовчання!

В Україні – загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00, її будуть оголошувати у всіх засобах масової інформації.

“З метою вшанування світлої пам’яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, постановляю: започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності”, – йдеться у документі.

Указ набув чинності 16 березня.

За даними, оприлюдненими 12 березня Президентом Зеленським, у війні проти росії загинули близько 1300 українських військових.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова навела дані, що станом на ранок 16 березня від початку війни росії проти України загинули 103 дитини.

За даними міністра оборони Олексія Резнікова, за три тижні активної фази війни російські загарбники вбили близько 3 тисяч мирних громадян. Він також повідомив, що російські війська чинять геноцид у Маріуполі, а кількість втрат серед цивільного населення становить близько 20 тисяч осіб.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by