Зустріч на високому рівні

Вихованець гуртка «Джура» Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді і учень 11 класу нашого закладу освіти Рябченко Кирило (керівник Тихий Роман) взяв участь у панельній дискусії Міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної з науковою спільнотою та молоддю, що відбулася у м. Краматорськ 22.02.2022.

Одним з питань, що розглядалися було залучення ветеранів АТО/ ООС до національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Кирило поділився своїми враженнями від участі в Обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що у 2021 році проходив на базі військової частини. На його думку, це було дуже корисно для сучасної молоді та підвищення престижу військової служби у нашій країні.

Хлопець згадав: «Ми жили поряд з військовослужбовцями, ветеранами АТО, мали змогу вільно з ними спілкуватися, вчитися їх військовим навичкам, слухати їх поради, історії, які не залишили нас байдужими, а стали для нас героїчним прикладом та назавжди залишилися відбитком у наших серцях».

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by