Як відзначити Всесвітній День читання вголос

 1 лютого 2022 року Державна науково-педагогічна бібліотека імені В. О. Сухомлинського НАПН України спільно з Всеукраїнською асоціацією Василя Сухомлинського до Всесвітнього дня читання вголос проводить Всеукраїнську мережеву бібліотечну акцію «Читаємо казки В.О. Сухомлинського».

З умовами участі, розробленими Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського, можна ознайомитися в додатку або на сайті ДНПБ за лінком https://dnpb.gov.ua/ua/?news=30232.

Яскраві та цікаві завдання та тексти для вдосконалення читання

А якщо ви хочете просто відзначити цей день, не беручи участі у акції, то можете саме 2 лютого (день щорічного святкування – перша середа лютого)  вибрати у бібліотеці будь яку іншу книгу, знайти друзів – слухачів і почитати їм  вголос. Або зробити теж саме вдома зібравши наколо своїх рідних. Свою участь ви можете підтвердити фото або коротеньким відео та надати інформацію про це до бібліотеки гімназії.
Ще у 2018 році учительський колектив гімназії приєднався до Марафону читання творів видатного педагога, письменника, публіциста В.О. Сухомлинського і присвяченого 100-річчю з дня його народження. Пропонуємо до перегляду і це відео:

Не будьте байдужими!

Приєднуйтесь!

Бажаю успіхів!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by