До Дня соборності УКРАЇНИ

З нагоди Дня соборності України учні 11 класу провели тематичний захід. Мета заходу-виховати в підростаючого покоління повагу та любов до Батьківщини, людську гідність та сформувати національну свідомість учнів. У ході виховної години учні дізнались про історію свята та взяли участь в історичній вікторині. Проведений захід подарував розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ ми зможемо досягти величної мети – побудови духовної, багатої та демократичної України.

До Дня Соборності України в 6 класі пройшла виховна година. Учні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, продемонстрували свої вміння,основи яких здобули під час занять у грі « Сокіл-Джура».

В першому класі був проведений тематичний позакласний захід. Діти розповідали про державні символи, дізналися про історію соборності. Також провели вікторину про
Україну та намалювали малюнки.

Учні 2а класу підготували малюнки для гімназійної тематичної виставки. У класі під час ранкового кола діти дізналися про історію свята.

А так святкували учні 2-б класу

Третьокласники провели урок розвитку мовлення-подорож з цікавими зупинками “З Україною в серці”. Спочатку пригадали, що знають про це свято, потім дізналися ще декілька цікавих фактів, читали вірші про героїв України. Багато учнів прийняли участь у виставці малюнків до свята. Діти складали “павутинку” “Україна для мене – це…”, писали есе “Я хочу, щоб моя країна Україна була…”. А потім була зупинка “Намалюй подарунок своїй країні”. Дівчатка започаткували флешмоб “Фото у віночку та вишиванці”. Чекаємо фото-звіти.

Для учнів 5-9 класу були проведені ігри на тему про Україну “Факт чи фейк”, “Поле Чудес” та інші цікаві вікторини.

День Соборності України – свято, яке нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України,  що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!

А ще, гімназисти підготували віршоване та музичне вітання зі святом. Приємного перегляду!

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by