Наш НВК – ЛІДЕР ІІ етапу учнівських олімпіад!!!

Підведено підсумки проведення ІІ (територіальні громади) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2021-2022 навчального року.

Приємно відзначити що наш заклад освіти знов став лідером але результати могли б бути і кращими!!! Бажаємо успіхів нашим переможцям у наступному етапі змагань!!!

До вашої уваги витяги з наказу Управління молоді та спорту Лиманської міської ради № 817 від  29 грудня  2021  року:

Відповідно Правил проведення І,ІІ,ІІІ етапів всеукраїнських учнівських олімпіад у Донецькій області протягом листопада – грудня 2021 року з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у дистанційному форматі був проведений ІІ (територіальні громади) етап всеукраїнських учнівських олімпіад із 14 базових дисциплін, у яких взяли участь 132 учні 6-11 класів (минулого року 158 учнів). Не відбулися олімпіади з астрономії  (за причини відсутності бажаючих учасників) та з трудового навчання і технологій (за причини неможливості проведення олімпіади у дистанційному форматі).

Із 132 учасників ІІ етапу олімпіад переможцями (І-ІІІ місця) стали 58 учнів, яі отримали 79 дипломів, а саме: 22 дипломи І ступеню, 23 дипломи ІІ ступеню, 34 дипломи ІІІ ступеню. (у 2020 році 41+28+33). Найбільш вдало виступили  на ІІ етапі олімпіад учні 10-х класів, які набрали 97 із 213 балів:

Найбільшу кількість балів отримали учні НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» (67 балів), ліцею (38 балів), ЗОШ № 2 (28 балів), ЗОШ № 4 та Шандриголівської ЗОШ (по 27 балів).

 НВК – гімназія стала лідером за результатами ІІ етапу олімпіад з математики, географії, інформаційних технологій, фізики,  інформатики, права; ліцей – лідер тільки з англійської мови (профільний предмет); ЗОШ № 2 – з української мови та літератури, географії; Шандриголівська ЗОШ – з біології, екології, хімії; ЗОШ № 4 – англійської мови та російської мови; ЗОШ № 5 – з історії.

 Визначений особистий рейтинг (додається) учасників ІІ етапу олімпіад.

Серед учнів 11-х  класів найкращим став учень НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Ковальов Рувим (16 балів, І місце з інформатики, інформаційних технологій, математики, ІІІ місце з фізики).

Серед учнів 10-х класів найбільшу кількість балів набрали учениця Шандриголівської ЗОШ Саєнко Лілія (23 бали, І місце з екології, біології, фізики, хімії; ІІ місце з української мови та літератури); учениця НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Ковальова Елла (16 балів, І місце з інформатики, інформаційних технологій, фізики; ІІІ місце з математики); учениця ЗОШ № 4 Кравченко Дар’я (15 балів, І місце з української мови та літератури, російської мови та літератури, англійської мови).

Серед учнів 9-х класів – кращий результат (5 балів) виявив учень ЗОШ № 4 Жульєв Денис.

Серед учнів 7-х класів кращий результат показала учениця НВК-гімназії Шлапакова Катерина (8 балів, І місце з фізики та ІІ місце з математики). Серед учнів 8-х класів – учениця ЗОШ № 2 Жарікова Варвара (8 балів, І місце з української мови та літератури, ІІ місце з англійської мови).

Абсолютним лідером ІІ етапу учнівських олімпіад 2021 – 2022 навчального року стала  учениця 10 класу Шандриголівської ЗОШ Саєнко Лілія (23 бали).

Серед учителів – менторів найбільшу кількість балів набрали Куковська Т.Ф. (27 балів: олімпіади з фізики, інформатики, інформаційних технологій), Павловський Е.О.( 11 балів – олімпіада з географії), Барабаш Л.М.(10 балів: олімпіади з екології та біології), Ломако О.В. (10 балів: олімпіади з інформатики та інформаційних технологій).

До обласних оргкомітетів були направлені  27 робіт переможців ІІ етапу, із них 9 робіт учнів НВК – гімназії, по 4 роботи учнів ліцею, ЗОШ № 4 та Шандриголівської ЗОШ, 3 роботи учнів ЗОШ № 2.

Запрошені до участі в обласному етапі всеукраїнських учнівських оліміпад 20 учнів із 11 предметів від 7 закладів освіти. Найбільша кількість запрошених з фізики та англійської мови (по 3 учні). Найбільша кількість майбутніх учасників обласного етапу від НВК – гімназії (7 учасників), Шандриголівської ЗОШ (4 учасники), ЗОШ № 2 та ЗОШ № 4 (по 3 учасники).

НАКАЗ – ПОВНІСТЮ

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by