Прохання долучитися.

Фонд «Інтелект» підтримує Рух «Здорова нація» виключно у дослідницькій складовій програми «Українське лонгітюдне дослідження» (надалі – ULS).

Програма «Українське лонгітюдне дослідження» здійснюється відповідно до пріоритетних напрямів роботи психологічної служби у системі освіти у 2021/2022 навчальному році (лист МОН України від 16.07.2021 No 1/9-363 «Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2021/2022 н. р.»). У разі реалізації медико-соціальної дослідницької програми «Українське лонгітюдне дослідження» Фонд «Інтелект» на безоплатній основі здійснюватиме підтримку електронного опитування учнів ЗЗСО та їх батьків за методикою ULS.

Фонд розвитку науки та освіти «Інтелект», у складі дослідницького консорціуму, здійснює технічну підтримку реалізації медико-соціальної дослідницької програми «Українське лонгітюдне дослідження» (ULS), метою якої є моніторинг впливу різних факторів на здоров’я українських дітей протягом життя з особливим фокусом на ризикованій поведінці щодо власного здоров’я, вживанні алкоголю та наркотиків, моніторинг ефективності антинаркотичних профілактичних програм тощо.

Просимо долучитись учасників освітнього процесу до проведення «Українського лонгітюдного дослідження» (додається). Інформацію про дослідження можливо завантажити за покликанням: https://intellectfound.org/uk/project/uls.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by