Прямуй за своєю мрією! Так, як це зробив ВІН!

«Якщо ти можеш мріяти, то обов`язково зможеш і втілити свої мрії в життя» – так казав 

Волт Дісней великий американський художникмультиплікатор, кінорежисер, актор, сценарист і продюсер, засновник компанії «Walt Disney Productions», яка дотепер перетворилася на медіа імперію «The Walt Disney Company». Творець першого в історії звукового мультфільму, першого музичного та першого повнометражного фільму.

5 грудня  виповнилося 120 років з його Дня народження (1901 р.)

У своєму надзвичайно напруженому житті Волт Дісней як режисер зняв 111 фільмів і був продюсером ще 576 кіноробіт. Заслуги Діснея в області кіномистецтва були відзначені 26-а преміями «Оскар» та багатьма іншими нагородами.

Головною у його житті була  мрія  яку він втілив у життя.

Не одне покоління дітей та дорослих виросло захоплюючись героями Діснея. Я впевнена, що ви теж дуже любите мультфільми та фільми кіностудії «The Walt Disney Company». яка продовжує створювати нові, захоплюючі  пригодницькі історії для дітей різного віку. З багатьма з них, ви знайомі. Тож давайте перевіримо чи всіх героїв ви знаєте?

Розпочнемо подорож до Країни Чудес Волта Діснея.

10 найкращих мультфільмів:

Найкращі фільми-казки:

10 найновіших фільмів:

Наша подорож до Країни Чудес Волта Діснея добігає кінця та наостанок ще декілька мотивуючих кліпів з героями мультфільмів Уолта Діснея “Прямуй за своєю Мрією” для Принцес

Та Принців

Мрійте та втілюйте свої мрії в життя!!!

А Я мрію про те, що в майбутньому кожен із вас стане таким же сміливим, як Пітер Пен, таким же добрим і працелюбним, як Попелюшка, таким же гордим і незалежним , як Покахонтас, таким же винахідливим, як Алладін, таким же хоробрим, як Мулан. До нових зустрічей!

А тут виможете здійснити віртуальну подорож в ДІСНЕЙЛЕНД

Бажаю вам добра і миру!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by