До Дня гідності і свободи

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції, тому віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу і про захисників нашої держави писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обов’язку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої протиставили  свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

З метою вшанування пам ‘яті Героїв Небесної Сотні 19 листопада в гімназії серед учнів 11 класу було проведено захід. Урок був присвячений темі ” Невідомий майдан. Революція гідності в історіях очевидців “ . Учні ознайомилися з подіями кривавого протистояння на Майдані Незалежності та приєдналися до віртуальної екскурсії місцями Революції Гідності. Підсумком стали висловлювання учнів про своє ставлення до історичних подій.

Також для  учнів гімназії була проведена виховна година присвячена цьому святу, захід покликаний вшанувати патріотизм і мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свободи людини, національних інтересів України, прищеплювати любов до Батьківщини та розвити бажання стати гідними громадянинами України.

Учнями 6,8 та 9 класів були декламовані вірші по гімназійному радіо про революцію Гідності та Свободи!

 

         Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. З Днем гідності та свободи!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by