#ВакцинованіВідкриті

«Навчальний рік ось-ось почнеться. Усі зацікавлені у тому, щоб українські школи залишалися відкритими: діти, батьки, вчителі. Основна мета конкурсу, який ми розпочали сьогодні, — заохотити освітян в усій країні зробити це можливим, — говорить Мурат Шахін, Представник ЮНІСЕФ в Україні. — Я також закликаю кожного вчителя зробити щеплення від COVID-19. Я зробив щеплення — ми знаємо, що вакцини діють. Переконаймося, що навчання не перериватиметься, а наші школи — безпечні для кожної дитини».

Для того, щоб заохотити освітян вакцинуватися та захистити себе від COVID-19, стартує конкурс не просто для вакцинованих осіб, а для цілих колективів.

«Я переконаний, що головним здобутком для всіх вакцинованих працівників закладів освіти є здоров’я й безпека вчителів та учнів, а також можливість працювати офлайн. Сьогодні найкраща школа — це відкрита і безпечна школа. Для нас велика честь долучитися до кампанії з вакцинації від COVID-19 та мотивувати відповідальних освітян подарунками», — відзначив Вадим Лисюк, генеральний директор «Цитрус».

Усі учасники конкурсу отримають сертифікати про участь, а також гарантовані призи за публікацію про конкурс у своїх соціальних мережах під хештегами #ВакцинованіВідкриті.

Але вчительський колектив нашого закладу освіти не чекаючи на конкурс або інші заохочення починаючи з квітня місяця розпочав вакцинацію бо на власному здоров’ї відчули всю підступність та наслідки цього захворювання. А також дбають про безпеку своїх учнів та колег. На данний час 80 відсотків вчителів зробили щеплення від COVID-19!!!

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by