Останній дзвоник пролунав!!!

Запам’ятається хай ця щаслива мить!

Останній дзвоник весело дзвенить.

Шкода, що цього навчального року для кожного класу нашого НВК останній дзвоник лунає окремо. Та все ж, свято вдалося! Були і вітальні слова директора Олександра Віталійовича, нагородження найкращих учнів за високі досягнення у навчанні, і добрі слова випускникам від  Надії Миколаївни Діденко, начальника Лиманського управління освіти. Були вірші, пісні і танці, різноманітні розваги, святковий настрій, щирі усмішки випускників та теплі очі їх батьків.

До вашої уваги наші репортажі з  різних локацій.

Дзвінок останній – перший крок в житті

Палкий порив і юності надії

Нехай щастить вам, друзі, у путі,

І хай здійсняться світлі ваші мрії!

“Ура! Канікули! Свято останнього дзвоника!”- такий девіз сьогодні зібрав учнів 7го класу. Діти переглянули гумористичний та філософський мультфільм “Фігури”, в якому впізнали дещо зі шкільного життя та особистого спілкування. Також пограли у інтелектуальну гру  “впізнай видатних українців” та зібрали кошик спогадів з яскравих та кумедних ситуацій шкільного життя класу у цьому навчальному році.
Атмосфера була затишною та невимушеною. Тож, йдемо відпочивати, набиратися сил та позитивних емоцій! Адже літо – це маленьке життя! Хай воно буде прекрасним і незабутнім!


Дуже весело відмітили кінець навчального року і початок літніх канікул усні 2 класу. Що для дітей цього віку найбажаніше? Правильно – побігати та пострибати. Тому і відправилися класом до розважального центру “Кенгуру”. От де наплигалися на батутах, накаталися на каруселі, покувиркалися у м’ячиках! Отримали і задоволення, і зарядилися гарним настроєм на усе літо.
Гарного усім відпочинку, мої вже третьокласники!

Так весело й дружно провели останній навчальний день учні 5 класу.

 

Ось і завершився останній день навчального року! А розпочався він для третьокласників із виступу дівчаток із таночком “Рушники” на святі “Останнього дзвоника” для одинадцятикласників. Що може бути краще, ніж активний відпочинок і спілкування із друзями-однокласниками? Велике задоволення отримали діти від походу у розважальний комплекс “Кенгуру”. Під час прогулянки містом не забули повторити правила дорожнього руху та безпечної поведінки. Третьокласники усім школярам – гімназистам бажають гарно провести літні канікули!

Деякі класи планують відсвяткувати свято на вихідних, тож ці репортажі ще попереду.

Невипадкова зустріч відбулася в учнів 8 класу. Літо-весела і бажана пора для школярів. Це-час літніх канікул. Перші дні канікул діти провели разом, відвідавши затишне та гостинне кафе”Замок”.Діти спробували смачну піццу, коктейлі, морозиво. 3 піцци отримали як подарунок від закладу. Завершили свято закінчення 8 класу прогулянкою біля Лосоносівського озера.Це було незабутньо!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by