“Зустріч у мера” – 2021

Сьогодні в сесійній залі Лиманської міської ради відбулося щорічне міське свято обдарованих дітей «Зустріч у мера» за підсумками Програми розвитку освіти Лиманщини на 2021рік.

Це свято – підсумок спільної праці учнів та педагогів, яка вже приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості.

Це свято – вшанування визначних досягнень учнів закладів загальної середньої освіти нашої громади в різних напрямках обдарованості

Подяками та стипендіями відзначено учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь своєї школи, Лиманської громади, України та стали переможцями й призерами обласних та Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, обласних, всеукраїнських і навіть міжнародних конкурсів і змагань!

Серед нагороджених було і 8 гімназистів.

Подякою Лиманської міської ради нагороджено:

Ковальову Еллу, ученицю 9 класу.

Вона переможець І та ІІ етапу, учасник ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування ; учасниця проєкту «Математичне літо»;

Виборола диплом ІІ ступеня у Всеукраїнській олімпіаді  з фізики ХНУ імені В.Н.Каразіна для учнів 7-9 класів;

Диплом ІІ ст. ХУ турніру «Економіка. Менеджмент. Інформаційні технології» Національного університету ім. Жуковського;

Разом з братами Рувимом та Владом  вибороли 11командне місце серед 107 студентських команд Центральної та Східної України у Всеукраїнському етапі

Міжнародної студентської олімпіади з програмування;

Учасниця Всеукраїнської дівочої олімпіади з програмування  EOlimp; Переможниця змагань з розв’язування геометричних задач  V Всеукраїнської конференції – олімпіади геометричної творчості.

Майорова Олександра учня 10 класу,  ройового  рою “Крилаті леви “, який на ” Всеукраїнському вишколі “Джура-Десантник” у особистому заліку посів 1 місце у змаганнях “Котигорошко” та 2 місце у “Смузі перешкод”.

Подякою управління освіти, молоді та спорту нагороджено:

Іванисенко Аполлінарію, випускницю нашого НВК.

Вона учасниця Всеукраїнської історико – краєзнавчої конференції учнівської та студентської молоді, серед її здобутків-  ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Я – журналіст» та перемога в обласному етапі  конкурсу мультимедійної творчості “Створи шедевр ” .

Подяками  управління освіти, молоді та спорту нагороджено  стипендіатів управління освіти, молоді та спорту 2021 року:

Жувака Нікіту, учня 9 класу, переможця обласного конкурсу «Зимові візерунки»;

І, І, ІІІ місця обласного етапу конкурсу «Зоологічна галерея»;

ІІ місце обласного етапу конкурсу «Великодній дивограй».

Ковальова Рувима, учня 10 класу, переможця І та ІІ етапу всеукраїнської олімпіади з програмування;

Рувим переможець всеукраїнського турніру національного університету імені Жуковського;

переможець Всеукраїнської конференції – олімпіади геометричної творчості;

11(одинадцяте) командне місце всеукраїнського етапу олімпіади з програмування.

Колесник Єлизавету, ученицю 10 класу,

ІІІ місце всеукраїнського етапу конкурсу «Юний самовидець».

Лободу Емілію, ученицю 7 класу. Вона переможець міжнародного конкурсу «Змагаймося за нове життя»;

І місце обласного етапу конкурсу «Майстер слова»;

ІІІ місце обласного етапу виставки «Український сувенір»;

фіналіст всеукраїнського конкурсу «Читай – пиши»;

І місце обласного етапу конкурсу «Книгоманія».

Погребняк Альбіну, ученицю 8 класу. Вона переможниця обласного етапу конкурсу «Пролісок»;

ІІІ місце обласного етапу конкурсу «Український сувенір».

Щиро вітаємо наших переможців, стипендіатів та їх педагогів з відзначенням невтомної і наполегливої праці. Бажаємо усім завзятості, творчого натхнення, віри в себе та перемог!

І дякуємо нашим учням: Югасу Євгенію (11 клас) та Калиновській Єлизаветі (10 клас) які були ведучими свята та вчителю музики Вікторії Іванівні Погребняк яка забезпечувала музично-технічний супровід заходу.