Вітаємо всіх дітей, батьків і вчителів зі святом!

В Україні День захисту дітей стали офіційно святкувати з 1998 року, після того, як 27 вересня 1991 року в країні набула чинності Конвенція про права дитини.

Напередодні свята учні 2 класу  відвідали мотузковий парк “Кокос”. На атракціонах різного рівня складності діти перевірили свою сміливість та спритність. Помилувалися чарівною природою рідного краю, подихали свіжим повітрям біля озера. Відвідали кафе і покуштували різних, таких ласих дітям смаколиків. Задоволення – маса!
За організацію цієї поїздки діти дуже вдячні батькам. Що ще може так зблизити та зміцнити родинні стосунки, як не цікаве та корисне дозвілля.

Сьогодні, 1 червня, в 4 класі відбувся позакласний захід, присвячений Дню захисту дітей. Учні декламували свої улюблені вірші українських поетів: Лесі Українки, Степана Жупаніна, Миколи Сингаївського.

До Дня захисту дітей міською дитячою бібліотекою ім. Т.Шевченка у 3 класі було проведено розважальну програму “Подарунок за малюнок”. Захоплюючі рухливі ігри, цікаві командні завдання, малюнки на асфальті та свіже повітря – це незабутні враження для третьокласників. З гарного настрою розпочався перший день літа. Дякуємо організаторам!

До Дня захисту дітей учні 5 класу  завітали до міської бібліотеки. Гостинно зустріли діток працівники в справжньому книжковому царстві, провели рухливі ігри, майстер-клас із виготовлення квітів, пригостили діток солодощами.

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by