Родинна слава України

Де згода в сімействі, де мир і тишина, щасливі там люди, блаженна сторона.

Іван КОТЛЯРЕВСЬКИЙ

20 травня, в День вишиванки, відбулася заключна частина Національного проєкту «Родинна слава України», приурочена до Міжнародного дня сім’ї.

       Національний проєкт «Родинна слава України» вперше за роки Незалежності провів масштабну роботу відбору зразкових українських родин та династій. Захід проходив за підтримки та участі Уповноваженого Верховної Ради України з питань прав людини, Уповноваженого Офісу Президента з питань прав дитини, Міністерства соціальної політики, народних депутатів України, органів державного управління, місцевого самоврядування, громадських об’єднань та інших структур.

Визначення родин відбувалось за наступними критеріями: дотримання високих норм моралі, трудової етики, збереження національних і духовних цінностей, відповідальне ставлення до батьківства, досягнення сім’ї у суспільному житті. Проєкт також привітав подружжя, які прожили в шлюбі багато років та виховали не одне покоління дітей, внуків, правнуків.

На заході зібрались представники зразкових український родин з усіх куточків нашої Батьківщини. Майже 90 родин, династій, молодих сімей отримали Національне визнання «Родина року», відзнаку «Родинна слава України», дипломи від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини — Людмили Денісової.  (за матеріалами офіційного сайту проєкту)

Серед відзначених та нагороджених родин зі всієї України була і сім’я учителя початкових класів нащої гімназії Марини Олександрівни Іванисенко  та тренера викладача Дон Обл КДЮСШ Віталія Анатолійовича Іванисенка та їх діти яких я гадаю ви всі добре знаєте бо вони хто навчався, а хто і зараз навчаються в нашому НВК  це Микола, Аполлінарія та Віра.

Ми щиро вітаємо родину Іванисенків з високим відзначенням їх родинного внеску у розбудову  нашої гімназії, Лиманської громади та всієї України! Зичимо здоров’я, щастя, злагоди та процвітання!

P.S. S І для підтримки гарного настрою! Нещодавно Поліна Іванисенко в черговий раз стала переможницею літературного конкурсу ( проведеного громадською організацією нашого міста) в номінації “Авторська поезія”. Вітаємо!

До вашої уваги поезія “Дождь”

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by