Наш “Суперчитач”!

Не зважаючи на те, що цьогоріч головний організатор Конкурсу дитячого читання «Книгоманія» Громадська організація «Форум видавців» не проводить Всеукраїнський етап конкурсу  все ж на міському та обласному рівні (хоч і дистанційно) змагання відбулися!

І якщо ви уважно слідкуєте за нашими публікациіями на гімназійному сайті то вже знаєте, що учениця 7 класу Емілія Лобода у цьому році отримала І місце у міському етапі конкурсу “Книгоманія”

І от 21 травня в онлайн форматі відбувся обласний етап конкурсу організатором якого є «Донецька обласна бібліотека для дітей» м. Маріуполь. Юні читачі Донецької області змагалися за звання “Суперчитач” року.

Виступ Емілії був неперевершеним! Це відзначили і всі члени журі і всі глядачі та учасники конкурсу.

Тож ми дуже раді привітати нашу ученицю Лободу Емілію із впевненою ПЕРЕМОГОЮ і званням “СУПЕРЧИТАЧ” області!

До речі, Емілія  стала ФІНАЛІСТОМ ще одного читацького конкурсу “Читай—пиши” – конкурс відгуків на українські книжки для школярів 10−17 років, які живуть у Донецькій, Луганській та Харківській областях засновниками якого є  Благодійний фонд Сергія Жадана та простір дитячого читання BaraBooka, з 2020 його співорганізатором є Український Інститут книги, а з 2021 — і видавництво Vivat. Постійні партнери — фонди Ukraine Charity i Razom for Ukraine та агенція Bagels & Letters.

Детальніше про перебіг конкурсу, поради і коментарі журі та про переможців конкурсу можна прочитати на фейсбук сторінці конкурсу

Ось один із дописів:

Своїми враженнями від конкурсних робіт ділиться член журі категорії «Відеорецензії», кінокритик і журналіст Ярослав Підгора-Гвяздовський.
Яка робота найбільше Вам відгукнулась і чому?
Я.П.-Г.: Іванна Рубан (Зориківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області, 10 клас) З усіх представлених відгуків її є навдивовижу професійний – максимально інформативний, чітко поданий, зрозумілий і цікавий. А крім самого тексту, вона ще й додає невеличке відео – це готовий матеріал для будь-якого серйозного літературного ресурсу України. Чого ще можна бажати від відгуку 10-класниці?
Чого Ви могли б навчитися у наших фіналістів?
Я.П.-Г: Масштабуванню своїх ідей, різного підходу до їх втілення
На що порадите звернути увагу, щоб підвищити рівень майстерності в написанні рецензій?
Я.П.-Г.: Більше своїх вражень, більше порівнянь і метафор, менше про сюжет; применшити артистизм у вербальному викладі; добавляти різні плани у відео-відгуках
Порадьте 5 книжок, які варто прочитати, щоб написати на них рецензію наступного року.
Я.П.-Г.:
1.Дорж Бату “Моцарт 2.0”
2.Валерій Ананьєв “Сліди на дорозі”
3.Олександр Гаврош “Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу”
4.Макс Кідрук “Бот”
5.Ярослав Світ “Троє проти зла”

Відеорецензія Емілії на книгу «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків» увійшов до 10 найкращих у віковій категорії 14-17 років.

І ще одне І місце Емілія отримала у найчисельнішій за кількістю учасників номінації “Декламація” у І Міжнародному (VІІ Всеукраїнському (ХVІІ Всекримському) фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого 150 річчю Лесі Українці. Наразі чекаємо на нагороди

Вітаємо нашу переможницю з успіхами! Творчого натхнення та нових перемог їй і на далі!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by