Заходи до пам’ятних дат травня

07 травня в мікрорайоні Південний нашого міста відбулася 55 традиційна легкоатлетична естафета до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учасників змагання привітали: міський голова Олександр Журавльов , начальник управління освіти Надія Діденко, головний редактор газети «Зоря» Олександр Пасічник та депутат Лиманської міської ради Людмила Вінничук. Серед 9 команд шкіл Лиманщини були і учні нашої гімназії: команда дівчат та команда хлопців. В запеклій боротьбі  вони стали призерами легкоатлетичної естафети. У дівчат – ІІ місце, а у хлопців – ІІІ місце. Втаємо!!!

Дізнатися як виступили команди інших шкіл можна на сайті  Управління освіти в публікації про захід

З нагоди святкування Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги у Другій світовій війні в нашому закладі було проведено ряд заходів. Педагоги-організатори ознайомили учнів 4, 6, 7, 11 класів з історією Другої світової війни та показали відео-ролики «Війна очима дітей» та «Прибуття потягу Перемоги в місто Лиман (відео 2013 р.)».

В бібліотеці гімназії оформлено книжкову виставку художніх творів про життя дітей в роки війни та інформаційний паркан з теми. А на 2 поверсі нашої школи 7 клас організував майстер-клас із виготовлення маків-символів миру, в якому взяли участь 2-6, 9 класи.

Крім того, 4, 6б класи підготували виставку малюнків до 9 травня.

Учні 10 класу провели меморіальний захід біля пам’ятника присвяченого увічненню перемоги над нацизмом  та вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни  1939-1945 років; підготували презентацію «Сімейна пам’ять зберігає», де розповіли про своїх родичів, які воювали на фронтах; відвідали ветеранів.

В 8 класі пройшов захід «Йде травень крізь хвилини, дні і роки. Несе нащадкам спогади свої.», під час якого діти зачитали вірші про війну та вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя для щастя інших. .

Страшна війна минулого століття – пекуча рана, яка болить досі майже в кожній родині. «Пам’ятаємо – перемагаємо!

До Дня пам’яті та примирення учні 5 класу провели виховну годину” Пломеніє мак червоний”. Вшанували пам’ять героїв загиблих у Другій світовій війні, власноруч виготовили маки- символ пам’яті та примирення.

8-го травня люди відзначають День пам’яті та примирення. На вшанування цього дня 6-А клас провів виховний захід “Пам’ятаємо! Перемагаємо!”.

Учні переглянули презентацію й вирізали маки з паперу які символізують воїнів що героїчно загинули захищаючи рідну землю.

 

В 1-б класі було проведено виховний захід «Життя заради Батьківщини!». Учні переглянули презентацію, в якій висвітлювалися  події Другої світової  війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни. Перреглянули відеоролик  «Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Після перегляду учні виконали розмальовки та малюнки до Дня Перемоги.

Учні 1-а класу з нагоди Дня Перемоги над нацизмом переглянули тематичне відео, мультфільм про Другу світову війну. Безгубов Ярослав познайомив однокласників з бойовими подвигами свого прадідуся, що героїчно загинув у 1942 році. Бабін Олексій демонстрував бойові нагороди свого прадідуся. Першокласники із захопленням слухали розповіді Олексія та Ярослава.

Учні 2 класу знайомились за відеороликом з історією Другої світової війни, з роллю дітей у наближенні перемоги. Слухали висловлювання дітей про 8 та 9 травня в історії людства, зворушливу пісню “Перемога” . Вшанували пам’ять загиблих у цій війні хвилиною мовчання. А потім виготовили символ Перемоги – червоні маки, які подарують своїм рідним і близьким.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by