Юні краєзнавці! Квест для Вас! Пограємо?

Краєзнавчий квест У ПОШУКАХ СКАРБІВ ЗЕМЛІ ЛИМАНСЬКОЇ” – чекає на тебе!

Юний друже! Тобі пощастило жити в мальовничому краї. Лиманщина  оточена смарагдовими лісами, величними водами Дінця, блакитними озерами. Ти вже так звик до цієї краси, що вона здається тобі повсякденністю?

Але озирнися навкруги. На тебе чекають нові відкриття!

Якщо ти любиш подорожі, пригоди та загадки, запрошую тебе в незвичайну мандрівку стежками Лиманщини, під час якої ти знайдеш скарби рідної землі, отримаєш нові знання, емоції та захоплення.

Унікальний проєкт «Туристична Лиманщина», автори якого розвивають екотуризм у Лиманській ОТГ, надихнув на створення маршруту цієї мандрівки.

Цікаве поруч!  Умій його розгледіти!  Вперед до пригод!

Та спочатку невеличкий інструктаж:

Квест розроблено для дітей 13-14 років, але його може пройти кожен бажаючий, щоб перевірити свої знання природи рідного краю. Квест розпочинається з моменту його публікації і до 01 травня 2021р.

На маршруті на тебе чекають 9 випробувань, виконавши які ти знайдеш правильні відповіді – скарби (слова – іменники), за які нараховуються бали (максимальна кількість – 10 балів). Наприкінці маршруту  отримані скарби треба покласти до «Скарбнички» , тобто вписати відповіді в Google-форму та надіслати її. Підрахунок балів проводиться автоматично, фіксується час.

Переможців (1, 2, 3 результат) чекає нагорода!

Будьте уважні, пам’ятайте правила поводження в мережі Інтернет.

Та для початку невеличка розминка. Пропоную скласти пазл і пояснити, що означає це зображення. Завдання «Пазл»   

Тож, ворота відкрито – вперед за скарбами!!!

До 15 травня підведемо підсумки, визначимо переможців та проведемо нагородження.

До нових зустрічей!!!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by