Ми за чисте довкілля

10 квітня 2021 року Донецька область долучається до весняних висадок дерев проєкту “Озеленення планети”

Мета проєкту: відновлення екосистеми України та світу загалом, розвиток екологічної свідомості, об’єднання українців та сприяння формуванню позитивного іміджу нашої країни в світі. Організатори – БФ “Озеленення України” за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Державного агенства лісових ресурсів України та Міністерства зовнішніх справ України.

Цьогоріч планується висадка ! млн. дерев за 1 день у 100 країнах світу. Місією ініціативи на наступні 3 роки є висадка 100 млн дерев по всій планеті. Але потрібно враховувати, що після висадки вони потребуватимуть догляду: поливу, обробки від шкідників та захисту від вандалів. Тобто потрібно бути відповідальними людьми.

Окрім того, Лиманська міська рада проводить акцію “За чисте довкілля” з 17 березня та 17 травня. А 17 квітня – День благоустрою території населених пунктів Лиманської ОТГ.

Педагогічний колектив та учні гімназії теж долучилися до цих акцій. Як тільки погодні умови надали можливість працювати на свіжому повітрі ми взялися за впорядкування прилеглої території: прибрали сміття, провели весняну обрізку кущів та багаторічних  квітів.

Семикласники взяли участь у висадці берізок, долучившись до проєкту “Озеленення планети” . Та також зобов’язалися опікуватись та доглядати їх.

Фоторепортаж з місця подій.

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by