Нам підкорились онлайн-змагання!

Що не кажи, а таки навчання в цьому навчальному році особливе! А для прихильників олімпіадного руху – тимпаче, бо більшість  змагань проходить онлайн. Але під пильним наглядом спостерігачів! Тож конкурсанти розв’я зували задачі в об’єктиві веб-камер та мали « міжгалактичний» зв’язок з організаторами заходів.

Сьогодні нам звітують про свої випробування учні Ковальови.

Звичайно, рік розпочався із циклу міських олімпіад, за підсумками яких Ковальова Елла (9клас) та Ковальов Рувим (10клас) стали абсолютними лідерами!

А далі на їх рахунку:

Всеукраїнський етап Міжнародної студентської олімпіади з програмування (команда Ковальових (Рувим, Елла, Владислав) показала 11 результат серед 107 студентських команд Центральної та Східної України).

Перемога в двох  та участь у третьому етапі  Всеукраїнської олімпіади з програмування E-Olymp Кременчук-2021.

Ковальова Елла була учасницею ІV етапу Всеукраїнської дівочої олімпіади з програмування.

Рувим взяв участь у Всеукраїнській олімпіаді Донецького національного університета ім.Василя Стуса (на результати чекаємо).

Всеукраїнська радіоолімпіада  з фізики ХНУ імені В.Н.Каразіна – переможці та призери, нагороджені дипломами та цінними подарунками від міжнародної організації ІЕЕЕ.

Всеукраїнська Олімпіада геометричної творчості імені В.А.Ясінського при Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського (на результати чекаємо)

За кожним випробуванням звичайно стоїть ВЧИТЕЛЬ. Отже, щиро дякуємо вчителям-наставникам. Вітаємо учнів та сподіваємось далі буде…

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by