Тиждень книги продовжується! Четвер -День Журнальний

У комп’ютеризованому світі значення дитячих журналів для розвитку й виховання малечі не зменшилося, а можливо й зросло.

Сучасна українська дитяча періодика – одна із галузей дитячої літератури.

На сторінках газет та журналів є багато цікавої та корисної інформації про природу, тварин і речі, що нас оточують, історії та казки, ігри, конкурси, ребуси та кросворди. Для вас, школярів корисними будуть видання для вивчення іноземних мов, програмування, робототехніки, шкільних предметів.

Та не кожен сьогодні може дозволити собі підписатися на дитячу періодику та прочитати журнал чи газету можна і в інтернеті. Погортаймо!

“ДЖМІЛЬ” — унікальний дитячий журнал, Він розвиває творчі здібності, виховує ерудовану, активну і щасливу людину.

«Джміль» — це більше, ніж дитячий журнал. Створений видавництвом «Світич» на основі перевірених практикою науково-обґрунтованих освітніх технологій, «Джміль» легко навчає, розвиває та виховує дошкільнят і молодших школярів.

Видання для дітей від 9 до 12 років. Хоча насправді «ВДГ» із задоволенням читає вся родина! Адже щономера в журналі – цікаві факти про світ, науку, техніку, головомийки, велика гра, кросворди і сканворди – все те, що розважить і навчить будь-кого! На кожному кроці їх чекатимуть пригоди, знайомства з видатними людьми, подорожі у часі, цікаві історії від сучасних українських письменників, головоломки, кросворди, майстер-класи з малювання, головоломки і логічні завдання, дізнаєшся про найбільші космічні тіла і маленькі живі організми, майстер-класи, таємниці кіно, “клуб питайликів”;
– мальованi завдання з пригодами  та ще безліч цікавинок. А також, саморобка  та велика гра!

Найкращий український розвивально-пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. У всесвітній мережі можна зустріти багато відгуків від прихильників журналів. Тут, на сторінках журналів, багато цікави ігор, розвиваючі заняття, казки, віршики і багато-багато іншого. Приємним додатком до журналів також є CD-диск з розвиваючими іграми та заняттями. А також для тих, хто цікавиться вивченням англійської мови є англомовне видання.

Подорожі, пригоди, народознавство, логічні завдання, конкурси з призами у кожному номері. Розваги, вірші, казки, комікси, ігри та багато корисної інформації пропонує тобі журнал “Пізнайко”. З ним ти можеш здійснити веселі мандрівки, дізнатись багато нового, водночас вивчати англійську і російську мову. Адже цей ігровий журнал виходить також російською і англійською мовами, причому усі три версії – різні за змістом та художнім оформленням. Великі настільні ігри!

А от газету “Колосочок” ви знайдете у нашій гімназійній бібліотеці

Науково-популярна тематична природнича газета для розумників та розумниць. Це – повноколірне, щотижневе видання, розраховане на учнів 1-2 класів. Газета розповідає про явища природи, рослини, тварин, Землю та космос, мандрівки Україною та світом. Містить дослідницькі та творчі завдання, досліди, презентує дитячу творчість та  найцікавіші природничі проекти учнів початкової школи)

Юні дослідники – вперед! І можливо саме ви станете переможцями щорічного конкурсу від журналу “Колосок” 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by