Тиждень книги продовжується! Середа – День сучасного письменника.

Запршуємо зазирнути до світу сучасної української дитячої літератури. Тієї, яку пишуть саме зараз, у наш час. А не колись давно. ЇЇ пишуть ровесники ваших учителів, батьків чи дідусів та бабусь. Ця література що росте й розвивається, сильнішає й змінюється, як і ви.  (Тетяна Стус)

Відео – це інтерв’ю із сучасними, “живими” письменниками. Вони презентують всю Україну від Луганщини до Закарпаття, пропонують сучасні сюжети, розповідають цікаві факти про творчість, читання, ігри зі словами.

Організатори акції #ЖивіПисьменники – Український інститут книги за підтримки Міністерства освіти і науки України та простору української дитячої книги БараБука.

Знайомтеся з “живими” письменниками:

Це далеко не всі відео, Якщо вас  вони зацікавили і ви бажаєте дізнатися більше про сучасних письменників то на YouTube каналі ви знайдете набагато більше роликів з хештегом #ЖивіПисьменники.

Приємного перегляду!

Але завітавши до бібліотеки ви теж зустрінетесь з новинками сучасної української літератури. І не тільки в хрестоматіях  для учнів 1-2, 3-4, 5-6 і вже навіть для 7 класів виданих нещодавно різними видавництвами України.

А й  зможете прочитапи повні видання книг сучасних авторів якими поповнився книжковий фонд нашої гімназійної бібліотеки.

Чекаємо на зустріч!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by