Тиждень книги – розпочато! Понеділок – День легенд!

Вітаємо всіх любителів читання! З 22 березня почався “Тиждень дитячої та юнацької книги”,  але ми з вами на канікулах тож пропоную провести цей тиждень онлайн.

Понеділок ми присвятимо українським легендам.

Анімаційна компанія «АРТ-Відео» більше 10 років створює українські мультфільми, які розповідають про традиції і побут, легенди, історію та духовний світ нашого народу. Мультфільм «Як князь Олег на Візантію ходив» отримав найвищу нагороду на ІІ Міжнародному кінофестивалі «Золота пектораль-2011».

Ця компанія створила і чималу добірку легенд України. У чарівній скарбниці – 320 серій серед яких легенди про міста та села, про чарівні замки та їх привиди, про річки, озера, події та інше. Якщо ви цім цікавитесь то саме час познайомитись з Ніком і Шевою, які мандрують українськими легендами. Їм на заваді постійно стає підступний і сильний супротивник Змій, якого ми здолаємо разом! А ще Нік і Шева познайомлять вас із сотнями дивовижних людей і міфічних істот України. І, до речі, у своїх мандрах вони не забувають про футбол!

Пропонуємо переглянути деякі з легенд, а якщо вам сподобається то можете продовжити переглядати їх та багато чого цікавого на офіційному каналі компанії “АРТ- Відео”

Легенда про долину нарцисів:

Легенда про козаків

Якщо вас цікавить славетна історія нашої країни, життя та пригоди козаків – характерників то у нашій гімназійній бібліотеці ви знайдете добірку книг про пригоди юних джур Володимира Рутківського одного з найблискучіших сучасних українських дитячих письменників.

 

Легенда “Жінки – зірки”

Книга Катерини Бабкіної та Марка Лівіна «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків» розповість вам  50 справжніх, не вигаданих життєвих історій українських жінок, різних поколінь, різного віку, різної долі але об’єднаних спільними рисами характеру: вірою в себе і своє покликання, незламністю, рішучістю та наполегливою і невтомною працею, на користь людям. Кожна історія доведе вам що жінки це – сила, яка може робити світ кращим.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by