Вшанування мужності та героїзму

 14 березня в Україні відзначають День Українського добровольця.

Рішення про його відзначення було прийнято 17 січня 2017 року  Постановою № 1822 Верховної Ради України «Про встановлення Дня українського добровольця».

З метою зміцнення патріотичного духу в суспільстві, підвищення суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формування  відзначення Дня Українського добровольця було винесено на державний рівень.

В цей день українці вшановують мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету, і територіальної цілісності України.

Відзначення Дня Українського добровольця саме 14 березня обрано не випадково. Саме цього дня 2014 року з Майдану на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші добровольці, де почали підготовку до участі в боротьбі за територіальну цілісність України. (за матеріалами https://mva.gov.ua/ua/)

Напередодні, а саме 13 березня на базі ЗОШ №4, відбулися змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, присвячені цій даті. Наша команда, під керівництвом учителя фізичного виховання Романа Миколайовича Тихого у складі: Дарини Пасічник та Дмитра Каракуца, учнів 11 класу завоювала І місце!

Щиро вітаємо юних спортсменів та тренера!!!

«Крилаті леви» зустрілися з жінкою, яка знає, що таке війна
12 березня до нашої гімназії завітала Катерина Білоус, мати трьох дітей, воєнна медична сестра, участниця ООС. Гостя розповіла про свій досвід, свою історію та поділилася знаннями з першої медичної допомоги з учасниками Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Про свою роботу Катери Олександрівна говорить тепло і щиро, а найбільше пишається тим, що колись врятувала життя солдату. Саме такі патріоти потрібні нашій країні. Iнтерв’ю з Катериною Білоус читайте в черговому номері газети «Дзеркало».
Дарина Дегтярьова, 10 клас.

Учні 8 класу теж вшанували воїнів, які захищали незалежність нашої країни, їх мужність та героїзм. Робітник дитячої бібліотеки дуже цікаво розповіла про мужність та відданість національним інтересам добровольців та їх щирий патріотизм. Українські добровольці стали гордістю українського народу.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by