Зиму проводжали, Весну зустрічали!

Сьогодні, в останній день веселого свята Масляної другокласники, пригадавши, як святкували його наші предки, відмітили цікавими іграми та завданнями. А потім зробивши ляльок, що символізували холодну Зиму, страхи та неприємності дітей, спалили їх на вогнищі. Сподіваючись що це маленьке вогнище прогонить морози з природи і холод з душі. Нехай, нарешті, приходить весна!

Весело пройшло свято масляної і в 1-а, 1-б класах. Тематичний день «Широка масляна»  почався  із знайомства з цим святом, з його значенням та звичаями. Після перегляду презентації учні давали відповіді на запитання із «Чарівної скриньки». Провели конкурси «Веселий млинець», «Правда чи ні, що …». Після конкурсів отримлми смачні гостинці. Тематичний день завершився переглядом відеороликів про свято Масляна.

Масляна до нас прийшла, всюди радість весняна!

Весело та яскраво пройшло свято Масляної у 3 класі. Зустріли це свято веснянками та народними забавами. Позмагалися у спритності та кмітливості. Переглянули відеоролик «Історія виникнення  млинців» та провели вікторину «Що ти знаєш про «Масляну»?». Переглянули майстер-клас із виготовлення Маслянички з паперу.

Наприкінці тижня учні 5 класу теж провели свято Масляної. Пригадали історію свята, яких звичаїв і традицій дотримувалися наші предки. Дітки скуштували смачненьких млинів, гаряченьких пиріжків, тістечок, печива. Залюбки пригостили вчителів. Велике спасибі батькам, що допомогли влаштувати для діток свято!

9 клас відзначив масляничний тиждень вікториною ” Чи знаєш ти традиції Масляної?” та чаюванням.

10 клас смакує з Масляною
У п’ятницю, 12 березня, проводжали зиму, весну зустрічали і в 10 класі. Говорили про святкові традиції, і також залучитися до них, скуштувавши смачних млинців.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by