Лесі Українці присвячується

До ювілею письменниці в нашому навчальному закладі відбулося багато заходів у різних класах.

Розпочався святковий день інформаційною перервою  підготовленою вчителем української мови та літератури Алою Василівною Полєжаєвою під час якої учні переглянули відеопрезентацію про життя видатної української поетеси, письменниці, громадської діячки. Також прослухали виступи наших учасників Всеукраїнського конкурсу “Змагаймось за нове життя” минулих років (Тихої Дарини, Шепілової Юлії, Каліджеєвої Поліни, Богданова Євгенія, До речі треба відзначити, що цьогоріч у цьому конкурсі взяли участь чимало гімназистів тож чекаємо на результати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наступної перерви учням демонстрували буктрейлери до творів Лесі Українки і відеовиставку малюнків учнів гімназії – учасників конкурсу Змагаймось за нове життя” (матеріали підготовані бібліотекарем НВК)

З початку лютого в бібліотеці діє книжкова виставка творів Лесі Українки та інформаційний паркан фотосвітлин з життя поетеси.

Вихованці ГПД 2-3 класів ознайомилися з життям і творчистю мужньої жінки, відомої поетеси. Маленькі декламатори читали вірші, переглянули відеороботи учнів нашої школи- учасників конкурсу читців, присвяченого150 річчю з дня народження поетеси. Діти прониклисясилою духу Лесі Українки, чарами її віршів.

До ювілею Лесі Українки учні 11 класу створювали в різних програмах 3-D книги з творами авторки, вікторини, тести на сайті « На урок», тестування для учнів 5-6 класів. Учні 5 класу поглибили знання про Лесю, подивившись коротенький пізнавальний мультфільм про родину Косачів, розгадували кросворди.  Скільки щирості й ніжності вклали учні 6 класів, озвучуючи вірші Лесі. На заході лунали пісні у виконанні Жувак Ксенії. До декламування рядочків із творів Лесі долучилися й учні 11 класу. Літературна кав’ярня «На крилах Лесиної поезії» була цікавою.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by