Найщиріші вітання!!!

Педагогічний та учнівський колектив гімназії щиро вітає Інну Володимирівну Тиху з впевненою і беззаперечною перемогою в обласному турі професійного конкурсу “Учитель року 2021”.

Пишаємося Вами!!!

   З 20.01 по 29.01.2021 р. у дистанційному форматі пройшов  другий тур (обласний) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». У номінації «математика» Лиманщину представляла І.В.Тиха, учитель вищої категорії Лиманського НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня».

У відбірковому етапі брали участь 20 учителів математики Донецької області. Учасники конкурсу пройшли  випробовування:  «контрольна робота»  та «дистанційний урок в асинхронному режимі». За результатами даного туру було відібрано 8 учителів для участі у фінальному етапі.

Інну Володимирівну та її колег чекали «методичний практикум» та «дистанційний урок» ( тепер уже в синхронному режимі). Це був урок геометрії у 8 класі, який вчителька провела для учнів ліцею № 35 імені Валентина Шеймана Краматорської міської ради Донецької області.

І ось 29 січня 2021 р. в актовій залі управління освіти чекають присутні на підбиття підсумків. Наша вчителька Інна Володимирівна Тиха визнана фаховим журі конкурсу ПЕРЕМОЖЦЕМ!

Вона пройшла  справжню  школу фахового зростання, показала свою  силу волі, витримку та професійну компетентність.

Попереду підготовка до наступного етапу. Підкорюйте нові вершини! Вітаємо, підтримуємо, віримо!

Детальну інформацію про перебіг конкурсу та про урочисте закриття та вітання всіх переможців і призерів конкурсу “Учитель року – 2021” читайте на сайті  ДОІППО і сайті Лиманського управління освіти.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by