Пам’ятаємо та вшановуємо

З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту 27.01.2021 в Лиманському НВК «гімназія-ЗОШ І ступеня» було організовано ряд заходів.

Класні керівники 4-11класів провели єдину виховну годину «Мертві не просять, живі не забудуть». В 7 класі педагоги-організатори провели бесіду «Трагедія, історія, пам’ять» та показали документальний фільм «Бабин Яр – справжнісінький некрополь», діти дізналися що  означає це вбивче слово та вшанували пам’ять   невинно убієнних. На завершення  учениця 9 класу Куруц Олена зачитала вірш «Голокост».

На державному рівні   Україна вшановує жертв трагедії з 2012 року. Саме цій даті було присвячено годину спілкування в 11 класі. Учні переглянули документальний фільм, пригадали основні факти, поділилися своїми враженнями і думками. Було проведено історичну вікторину. А також звучали поезії у виконанні Іванисенко Поліни.

9 клас -виховна година і перегляд фільму ” Історія Голокосту. Пам’ять жива.”

Учні 5 класу провели виховну годину, вшанувавши пам’ять загиблих під час Голокосту. З’ясували значення слів «геноцид». Хвилиною мовчання вшанували жертв голокосту.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by