У кожної деревини – свій плід, а в кожної людини – свій рід!

Наші прадіди уявляли життя усіх людей на землі як велетенське Дерево, що починалося від Адама і Єви, які, за легендами, дали життя всьому людському родові. Далі на дереві відгалужувались гілки їхніх дітей, онуків, правінуків, праправнуків – і так аж до нашого часу.

Немає такого народу, який би не мав на дереві роду своєї гілки. Люди завжди берегли пам’ять про своїх родичів. Багато хто з нас і сьогодні знає сім колін свого роду.

А от як знають свій родовід учні 4 класу  ми дізналися провівши класну годину “Моя сім’я. Родовідне дерево”. Кожен учень дослідив і представив своє родовідне дерево.

А ще, діти дізналися про роль, місце та значення родини в житті людини, вчились поважати членів сім’ї, піклуватись один про одного, зрозуміли поняття “сімейне благополуччя”, навчались шанобливого ставлення до родини, до її традицій та історії.

Пам’ять покоління – жива історія народу. Рідна мама і рідний тато, рідна земля і рідна Україна, рідна мова і рідна школа – святі слова, які тримають нас на світі і вчать любові до свого народу, нації.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by