Миколай вже на порозі!

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Для підняття святкового настрою у фойє гімназії встановлено і прикрашено лісову красуню – ялинку, створено казкові інсталяції, на вікнах з’явилися візерунчасті витинанки, класні кімнати оздоблено мерехтливими прикрасами.

А на уроках дітлахи власноруч створювали святкові поробки.

Цікаво та весело 18 грудня пройшло свято Миколая в нашому закладі освіти Учні 1-5 класів разом із класними керівниками та педагогами-організаторами підготували чудову літературно-музичну композицію “Ой хто, хто Миколая любить?”. Діти ознайомили присутніх з історією свята, повідомили про благодіяння Миколая-Чудотворця, розповідали вірші, співали пісні. По закінченню заходу учні отримали подарунки від Святого Миколая, який побажав усім гарного настрою, веселих свят та незабутніх зимових канікул.

ФОТО

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by