Феєричне завершення ІІ етапу олімпіадного марафону!

05 грудня проведено ІІ (міський) етап  олімпіади з трудового навчання/технології.

Олімпіаду проведено у 2 тури: теоретичний та комплексна робота. Максимальна кількість балів за олімпіаду з трудового навчання/технології визначена обласним оргкомітетом у 70 балів.

У ІІ етапі з технічних видів праці за власним бажанням взяли участь 10 учнів 8 -11 класів із 4 закладів освіти. а з обслуговуючих видів праці взяли участь 4 учасниці  8-10 класів тільки з нашого закладу освіти

Журі олімпіади відзначило, що значна частина учасників олімпіади виявила добрі знання теорії, вміння застосовувати їх на практиці, а також проєктувати, фантазувати, виготовляти вироби, використовувати різноманітні технологіі, техніки, матеріали.

За результатами перевірки олімпіадних завдань з технічних видів праці  найбільш підготовленими виявлено учнів  НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня».

Загалом 9 із 10 учасників , тобто 90%, виконали більше 30% запропонованої роботи і були визначені переможцями (І-ІІІ місця).

Найвищий рейтинг (кількість отриманих балів від загальної кількості учасників відповідно до п. УІІ. 4. Правил проведення олімпіад у Донецькій області) показали учні   ,  та НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня»(4,5 ).

Кращим вчителем-ментором за результатами підготовки до ІІ етапу олімпіади з трудового навчання/ технології виявлено вчителя  ЗОШ №4 Кириченко Ю.С.(21 бал – І місце).

Активними учасниками олімпіади визначені команди НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» (4 учасники) та ЗОШ №2 (3 учасники) – керівники команд Кириченко Ю.С. та Воробйов Ю.В.

У олімпіаді з обслуговуючих видів праці взяли участь 4 учасниці НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» , а саме: 2 учениці 8 класу та 2 учениці 10 класу, дві з них брали участь на 1 клас старший, ніж клас їхнього навчання.

Журі олімпіади з обслуговуючих видів праці відзначило щорічну активну та результативну участь в олімпіаді команди НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня», 4 учасниці якої виконали більше 60% роботи та були визначені переможцями (І місця). Найвищий результат (більше 80% виконаної роботи) виявила учениця 8 класу  Погребняк А. та учениця 10 класу Білоус А ( по 57 балів).

Керівник команди Шепель В.Є.– визначена кращим вчителем-ментором (20 балів із 20 можливих). Вітаємо!

Отже, переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання/ технології нашого закладу освіти:

   Технічні види праці:

                                                               І ступеня:

Майоров Олександр – 10 клас, 52 бали,

Бесєда Олег  – 9 клас, 57,5 балів,

Смаглій Артем – 8 клас, 46,5 бали.

                                                              ІІ ступеня:

Богатирьов Валерій – 11 клас, 44 бали.

 

                                        Обслуговуючі види праці:

                                                         І ступеня:

Дегтярьова Дарина – 10 клас, 46 балів.

Білоус Аліна – 10 клас, 57 балів.

Погребняк Альбіна – 8 клас, 57 балів.

Хандога Катерина – 8 клас, 54 бали.

Пишаємося успіхами наших олімпіадних марафонців!

В свої перемоги і учні і вчителі вклали багато праці, знань і таланту. Дякуємо за наполегливу працю та відданість гімназії!

Успіхів та перемог!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by