Уроки звитяги

До 11 класу, напередодні Дня збройних сил України, завітали гості-військовослужбовці, батьки нашої учениці Білоус Костянтин Олексійович, та Катерина Валеріївна. Діти привітали зі святом захисників солодкими подарунками, із їх розповіді багато дізналися про життя бійців на передовій, задавали багато запитань, а наостанок всі разом зробили спільне фото на згадку про цю цікаву зустріч.

4 грудня відбулася зустріч учнів 7-го классу із заступником начальника відділу по розслідуванню злочинів проти життя та здоров’я у військовій сфері військової прокуратури об’єднаних сил, підполковником юстиції Мозговим В.В.
Разом діти поспілкувалися про події, які викликають страшний біль і неймовірну гордість за українських військових, які з травня 2014р.по лютий 2015року 242 дні захищали Донецький аеропорт.

Історію мужності, витримки, особистої гідності та патріотизму спостерігали діти переглядаючи  відео від Радіо Свободи “Ті, хто зупинив війну. “Кіборги” про  значення оборони Донецького аеропорту”, на якому учасники тих подій ділилися спогадами, на основі яких відбулася презентація книги ” Ад 242″.
Вже вкотре діти вчать урок історичної пам’яті нашої держави. Знову відчували гордість за наших захисників, патріотів.

Сьогодні в 10 класі було проведено відеолекторій присвячений Дню Збройних сил України.Учні переглянули відео”Кримський бліцкриг армії Болбочана” і “Бій під аплодисменти”. У фільмах іде мова про події Української революції 1917-1921 років, які саме і вивчаються за програмою історії України. Сподіваємося, що мету уроку: формування шанобливого ставлення до захисників України всіх часів нашої історії було досягнуто.

В 6 класі було проведено класну годину до свята. Учні читали вірші-привітання воїнам-захисникам, ознайомилися з історією запровадження Дня Збройних сил України. А наприкінці заходу вшанували пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання.

Щорічно 6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Зазвичай у цей день проводять чимало урочистих заходів і наша гімназія не стала винятком. З нагоди свята серед учнів 10-11 класів були проведені силові естафети, розбірка та збірка автомата Калашнікова і підіймання гирі. Захід було розпочато традиційним шикуванням та виконанням гімну. Журі у складі Тихого Романа Миколайовича,  Погребняк Вікторії Іванівни, Колесник Елизавети та Акімова Андрія визначило, що перемогла команда 10 класу . Команда чемпіонів була нагороджена почесними грамотами. Вітаємо!

Фрагмент змагань:

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by