Патріот – це звучить гордо!

Напердодні Дня Збройних Сил України (свято, яке щорічно відзначається 6 грудня) редколегія гімназійної газети “Дзеркало”, а саме: Акімов Андрій, Дегтярьова Дарина та Колесник Єлизавета взяли інтерв’ю у Сідєльнікова Олексія Олександровича, старшого солдата ЗСУ і колишнього випускника нашого закладу освіти. Олексій дуже патріотична людина, тому добровільно пішов захищати рідну країну. І після підписання контракту був направлений в 179 Полтавський навчальний центр військ зв’язку ЗСУ. По закінченню почав нести службу у штабі АТО, періодично буваючи на перших лініях оборони.

Тож, пропонуємо вашій увазі цікаву розповідь військововослужбовця про службу в ЗСУ

Після інтерв’ю на старшого солдата 81-ї бригади десантно-штурмових військ Сідєльнікова Олексія чекала ще одна зустріч, на цей раз, з учнями 5 та 9 класів.  Діти зацікавлено слухали розповідь про мужність, самовідданість, патріотизм воїнів, які стоять на захисті цілісності нашої держави.

Хлібом – сіллю та квітами учні привітали шановного гостя.

Весь педагогічний та учнівський колектив НВК щиро вітає особисто Олексія Олексадровича а також, всіх військовослужбовців, що впевнено стоять на захисті нашої сувереної держави з Днем Збройних Сил України!

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by