Обласний конкурс «Малі річки – життя Донбасу»

ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР (ДОЕНЦ) підвів підсумки проведення (з березня по листопад 2020 року) обласного конкурсу «Малі річки – життя Донбасу».

В Конкурсі взяли участь учні, вихованці, студенти, педагогічні колективи закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та вищої освіти, з 8 районів (Слов’янський, Великоновосілківський, Волноваський, Покровський, Добропільський, Костянтинівський, Лиманський, Бахмутський) та 10 міст (Часів Яр, Лиман, Краматорськ, Слов’янськ, Покровськ, Гірняк, Світлодарськ, Мирноград, Костянтинівка, Дружківка) Донецької області.

Конкурс проводився щорічно з метою поглиблення знань учнів про навколишнє середовище і водні багатства України, залучення їх до природоохоронної діяльності та виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю.

На розгляд членів журі конкурсу були представлені: наукові роботи, соціальні відеоролики, фотоматеріали, презентації, малюнки, постери та інші матеріали, зміст яких відповідає меті та завданням конкурсу.

На розгляд журі конкурсу було надано 175 робот за такими номінаціями: «Юні науковці», «Річки через об’єктив», «Соціальний відеоролик», «Збережімо річку!», «Тече річенька невеличенька».

Найбільше робот було представлено в номінаціях «Річки через об’єктив» та «Тече річенька невеличенька».

При оцінці робіт комісія дотримувалась таких критеріїв: техніка та естетичність виконання роботи, відповідність тематиці і вимогам конкурсу, загальні враження від роботи, новизна.

Усі роботи були виконані на високому рівні, що свідчить про вміння досліджувати, описувати та аналізувати отримані дані про малі річки своєї місцевості, що сприяє розвитку в учнів пізнавальних інтересів і спостережливості, прагнення оберігати красу й багатство природи рідного краю. Роботи у повній мірі розкрили творчі здібності та художній смак підростаючого покоління.

Приємно відзначити, що серед переможців конкурсу відзначено 33 роботи учнів з різних шкіл Лиманської ОТГ серед яких є і роботи гімназистів:

 «Фотороботи»

Корягін Іван, учень 6 класу, назва роботи «Красива пісня в тиші, край річечки у лісі», керівник Войтенко Олена Олександрівна  – І місце

Жабіна Варвара, учениця 7 класу, назва роботи  «Чорний Жеребець тече до гирла, до кінця, до русла Сіверського Дінця», керівник Войтенко О.О. – І місце

«Малюнки»

Діденко Поліна, учениця 3 класу, назва роботи «Між Зарічним та Торським береги з’єднав місток у нашої ріки. Тут Чорний Жеребець протікає, води Сіверського Дінця наздоганяє», керівник Войтенко О.О. – ІІІ місце

Вітаємо!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by