Олімпіадний марафон розпочато!

Від початку листопада стартували олімпіадні змагання учнівської молоді нашого міста за звання найкращих, найрозумніших з основних предметів шкільної програми. Приємно, що гімназисти і цього навчального року показують гарні результати! Молодці, так тримати! Попереду ще багато випробувань, тож бажаємо всім: і учням, і вчителям-наставникам – успіхів!

08 листопада 2020 року проведено ІІ (міський) етап  олімпіади з математики, в якому прийняли уасть 34 учні   5-11 класів  із 11 закладів освіти:

Найбільша кількість учасників  була представлена від НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» та ЗОШ № 4 (по 7 учнів).

Найбільшу кількість дипломів та балів отримали учні НВК – гімназії, ЗОШ № 4 та ЗОШ № 2   Із 19 менторів, які готували учнів до міського етапу олімпіади з математики, найбільших успіхів досягли учні Тихої І.В. (10 балів), Фоменко А.В. (7 балів),

Переможців ІІ (міського) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з математики буде нагороджено дипломами

І ступеня

Ковальов Рувим, 10 клас, керівник Тиха І.В.

Ковальова Елла, 9 клас, керівник Фоменко А.В.

Шлапакова Катерина, 6 клас, керівник Тиха І.В.

ІІІ ступеня

Чугай Таїсія, 11 клас, керівник Фоменко А.В.

Тихий Данило, 5 клас, керівник Фоменко А.В.

14 листопада 2020 року проведено ІІ (міський) етап  олімпіади з української мови та літератури.

У ІІ етапі олімпіади  за бажанням взяли участь переможці І (шкільного) етапу олімпіади, а саме: 20 учнів   8-11 класів  із 8 закладів освіти

Найбільшу кількість балів набрали учні ЗОШ № 4 та НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня».

Наші  переможці та призери ІІ (міського) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури отримають дипломи:

І ступеня – Погребняк Альбіна, керівник Колгашева Т.Г.

ІІ ступеня – Іванисенко Аполлінарія, кер. Полєжаєва А.В.

14 листопада відбувся ІІ (міський) етап  олімпіади з біології.

В якому взяли участь 10  учнів   8 -11 класів  із  6  закладів освіти:

Результати участі гімназистів:

І ступеня –   Копєйка Марія, 8 клас,  керівник Гайворонська Н.В.

ІІІ ступеня – Дегтярьова Дарина, 10 клас, керівник Гайворонська Н.В.,

Із 6 менторів, які готували учнів до міського етапу олімпіади з біології, найбільших успіхів досягли учні Мирошниченко В.В. (7 балів), Гайворонська Н.В. (6 балів), Грипась О.В. (6 балів), Барабаш Л.М. (5 б)

22 листопада проведено ІІ  (міський) етап  олімпіад з географії та інформаційних технологій.

За бажаннями учнів участь у ІІ етапі олімпіади з географії взяли 12 переможців шкільного етапу олімпіади з географії  з числа учнів 7-11 класів 4-х міських закладів освіти

Найбільша кількість учасників була представлена від НВК – гімназії (4 учні).  Учасникам олімпіади з географії було запропоновано виконати тести, теоретичний  та практичний тури.

переможцями ІІ (міського) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з географії  визначено та буде нагороджено дипломами

 І ступеня: 

Чаленко Анастасію, 9 клас, керівник Павловський Е.О.

ІІІ ступеня:

Мевх Максима, 10 клас,  кер. Павловський Е.О., 34 бали

У ІІ етапі олімпіади з інформаційних технологій. взяли участь 6 учнів 8 -11 класів із 4 закладів освіти. Найбільша кількість учасників була представлена від НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» – 3 учні.

Найвищий рейтинг (кількість отриманих балів від загальної кількості учасників відповідно до п. УІІ. 4. Правил проведення олімпіад у Донецькій області) показали учні Лиманського ліцею (5,0 балів) та  НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» (3,75 бали) Кращими вчителями-менторами за результатами підготовки учасників до ІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій виявлено вчителів: Лиманського ліцею Заруднєва А.М., Лиманського НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня»  Куковську Т.Ф. та Ломако О.В.(по 5 балів, І місце)

Переможцями та призерами ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій нашого НВК стали і отримають дипломи:

І ступеня:

Ковальов Рувим – 10 клас,  керівник Куковська Т.Ф.

Ковальова Елла – 9 клас,  керівник Ломако О.В.

 ІІІ ступеня:

Сергєєв Матвій  – 11 клас,   керівник Фоменко А.В.

 

 

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by