До Дня Гідності та Свободи

Із метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, у закладах загальної середньої, позашкільної освіти Донецької області 19-21 листопада 2020 року мають бути проведені заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи.

Методичні матеріали до заходів із відзначення Дня Гідності та Свободи:

Проєкт ініційований Міністерством у справах ветеранів України з залученням фахівців Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Інституту національної пам’яті України. Сценарну розробку Уроку звитяги до Дня Гідності та Свободи можна завантажити за посиланням: https://mva.gov.ua/ua/veteranam/nacionalno-patriotichne-vihovannya/informacijno-metodichni-materiali/urok-zvityagi , або у додатку 1.

  1. Сценарною розробкою Уроку демократії «Свобода – це вміння сказати “так” своїм мріям. Гідність – це вміння сказати “ні” своїм страхам»  (із використанням інформаційних і методичних матеріалів міжнародної організації Global Dignity, ГО «ЕдКемп Україна», Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; додаток 2).
  2. Макетами плакатів формату А-2 про учасників Революції Гідності Сергія Бондарева, Володимира Наумова, Івана Пантелєєва, життя яких було пов’язано з Донецькою областю (підготовлено для друку та розміщення на офіційних сайтах, сторінках у соціальних мережах, у вестибюлях будівель закладів освіти, в експозиціях шкільних музеїв і музейних кімнат): https://drive.google.com/drive/folders/1qosSURASJ3FK4QN1sD2oBMVftAsFVNUA

Також повідомляємо, що працівниками відділу національного виховання ІППО готується відеозапис матеріалів до Уроку демократії,. Посилання на відеоматеріали буде розміщено 19 листопада 2020 року на блозі відділу «Методичні рекомендації, розробки заходів з відзначення пам’ятних дат»: https://yuvil2017.blogspot.com/2020/01/2020_8.html .

Сценарії уроків та презентаційні матеріали тут

З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності в Лиманському НВК «гімназії- ЗОШ І ступеня» було проведено ряд заходів.

В 7 та 9 класах педагоги-організатори разом з класними керівниками ознайомили дітей з історією даного свята та підготували уроки Пам’яті “Революція Гідності, охрещена кров’ю”.

Учні 7-11 класів записали відео звернення до Героїв Небесної Сотні, де вшанували  лицарів, які боролись за нашу єдність, незалежність та справедливість.

В 10 класі проведено урок-дискусію ” Чи можлива свобода вибору без кровопролиття”

Бібліотекою оформлено ” Календар знаменних дат” та розміщено інфографіку до визначної дати.

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by