Прекрасне – поруч! Вмійте його розгледіти.

Ви вже неодноразово відпочивали та прогулювалися еколого-пізнавальною стежкою “Лісове намисто” що у Ямпільському лісництві. А чи чули ви про проект “Туристична Лиманщина”? Це унікальний інтернет-ресурс покликаний розвинути на території Лиманської ОТГ еко-туризм.

І вже сьогодні стараннями активістів, Крива Лука пропонує, крім милування одвічними краєвидами природних красот довкілля, переглянути художню фотовиставку, ознайомитися з колекцією мінералів та скам’янілостей Донеччини, посмакувати обідом в затишному Етнодворі, відкрити для себе одну зі сторінок історії краю – визначну битву Булавинського повстання, пройтися периметром заповідника «Крейдова флора» з цікавим співрозмовником та гідом, відпочити в наметовому кемпінгу біля Дінця, доєднатися до унікальних наукових, мистецьких та фестивальних заходів.

Обличчя криволуцької команди: Яна Синиця, Леонід та Людмила Довгі, Любов Філоненко, Наталія Задорожня, Валентина Воробйова, Ліна Іванцова, Олександр Івченко, Ніна Потримай, Лідія Корсун.

Вони із задоволенням зустрічають туристів з усіх куточків і не тільки України і вже мають у своєму арсеналі декілька туристичних програм: «Природні скарби Лиманщини»«Сплав на катамаранах Крива Лука-Дронівка»«Фототури Лиманщиною»

Здійснити занурення в підземний світ та познайомитися з його загадками, давньою історією та сьогоденням ви зможете в супроводі нашого гіда – краєзнавця, картографа і багаторічного дослідника гірничо-промислової справи, автора інтернет-проєкта «Шахты и рудники Донбасса» Михайла Кулішова (м. Бахмут).

В серпні організовуються спостереження за метеоритним дощем у зоряному небі на Щуровій горі.

Я із задоволенням пройшла одну з туристичних програм милувалася унікальною крейдяною флорою і природними скарбами. Та найбільше мене вразили роботи фотомайстра Леоніда Довгого. І я дуже хочу щоб ви теж замилувалися краєвидами та захопилися майстерністю фотографа.

Матеріали з офіційного сайту “Крива Лука – туристичне серце Лиманщини” 

та особистої сторінки Леоніда Довгого у Фейсбуці

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by