До Дня європейських мов

26 вересня ми відзначаємо Європейський День мов. А ще 2020 рік оголошено роком математики, тому в цьому році до цієї дати було запропоновано провести єдиний інтегрований урок з англійської мови та математики за темою «Математика в історії людства». Математика, звичайно, це точна наука, але англійською мовою ми спробували трохи розважитися, хоча і з історією математики коротко теж ознайомилися. А ще з цієї нагоди на платформі Офіс 365 в додатку «Тімз» в загальні канали класів викладено презентацію, відеоролики та посилання на сайт, де можна знайти багато цікавих фактів про мови, мовні ігри та вікторини.

Заходьте, будь ласка, буде цікаво!

25 вересня вчителі Каенюк Т.І., Ковальова І.В., Русанова Н.В. та учні 7 класу з великим інтересом долучилися до проведення єдиного уроку європейських мов з теми “Математика в історії людства: від минулого до сьогодення”.  Учні дізналися про великих математиків давнини, про значення математичних відкриттів в житті людства. Учні позділилися своїми думками про значення математики в повсякденному житті: в архітектурі, музиці, мистецтві та навіть у спорті, підкреслили, що люди не можуть уявити своє життя без простих арифметичних законів, так як це призведе до хаосу не тільки в фінансах а й в усьому. Учні вважають, що завдяки математиці вони можуть щодня здійснювати інтелектуальні пригоди .”Maths points to reason and think.That pretty cool !” Діти з захопленням розгадували математичні ребуси, кросворди англійською мовою. І зробили висновок: щоб бути успішним в сучасному світі, треба знати математику. “Maths is my life. Maths is my soul. Only thing I believe in is Maths. Because it has never let me to fall. Keep calm and love Maths!

Більше фото

Відзначення Європейського дня мов це спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Дійсно, зараз стає все більше і більше людей, які вільно розмовляють, як мінімум, однією іноземною мовою.

Напередодні   у 9 класі пройшов захід, на якому учні обговорили феномен володіння іноземними мовами. Чому деяким людям так важко дається рідна мова, а інші з легкістю сприймають одразу кілька іноземних? Чи є це результатом напруженої праці або достатньо генетичної схильності? Також під девізом “ Чужої навчаймося, а своєї не цураймося!” провели конкурс – змагання між 3 командами “ Знавці рідної мови”. Перемогла команда “ Дружба” ( Головко С., Ралітний І.,Якущенко Д.,Діденко Д., Антоненко А., Слободянюк О., Якимов В., Ковальова Е.) . Учасники від цієї команди продемонстрували кращі знання, ерудицію, дотепність у виконанні завдань.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by